Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen ember a...

Eteleatis kérdése:

Szerintetek milyen ember a barátom?

Figyelt kérdés
A múltkor amikor kifakadtam (ok nélkül), hogy én szart se kapok ebben a kapcsolatban és nincs velem semmi terve a jövőben és szakítsunk és költözzön ki a lakásomból. Sosem vesz semmit, amit megígér azt sem. Csak karácsonyra kapok ajándékot, de mindent én veszek szinte. Ezek után vett nekem egy tabletet. Szerintetek milyen ember?

2014. ápr. 17. 08:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Az, hogy a barátod milyen ember, az ebből nem derül ki. Valószínűleg neki nem az ajándékozás a legfontosabb a kapcsolatban és ezért nem figyel oda arra.


Az azonban kiderül a szövegből, hogy neked viszont csak az ajándékok meg az anyagiak állnak első helyen. Úgy tűnik az a típus vagy, aki meg sem hallja azt a szót, hogy szeretlek, és az ölelést sem érzi, te csak azt tekinted szeretetnek és törődésnek, ha elhalmoznak ajándékkal vagy pénzzel plumpolnak...

Szegényes lehet az érzelemvilágod.

2014. ápr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt hiszem mindenki félreértette a szöveget. Az ajándék alatt ne csak a tárgyi dolgokat értsétek, hanem a kapcsolat minden aspektusát. Figyelem, szeretet, törődés, stb. És kérlek benneteket ne legyen ennyire alacsony a gondolkodásotok, hogy nem tudtok a sorok között olvasni.
2014. ápr. 17. 10:37
 3/13 A kérdező kommentje:
Sajnos az első két hozzászóló pontosan olyan ember mint a barátom, hogy ebből a szövegből, csak az ajándék szót hallotta meg és hogy vegyen nekem valamit. :( Szomorú
2014. ápr. 17. 11:02
 4/13 anonim ***** válasza:
Nemtudom, mert a barátod verzióját erről az egészről nemismerem. Mindenesetre az elég bunkóság, ha csak karácsonyra vesz neked valamit, sőt, az már régen rossz, ha valami különleges alkalom kell neki ahhoz, hogy ajándékot vegyen. De lehet neki a természete alapból ilyen, és ő ezt nem gondolja bunkóságnak.
2014. ápr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ő olyan, amilyen. Nem kötelező vele lenned. Vagy elfogadod, hogy ilyen, vagy lehet lépni.

Megváltoztatni ne akard, úgysem tudod. Ez a ti női buta logikátok, hogy majd miattam megváltozik... Álmodozz csak:)

2014. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez után a kérdés után csak annyit tudok mondani, hogy

szerintem nem vagytok egymáshoz valóak. És ezt most csak

a leírásodra (és kommentjeidre) alapozom.

Egy kapcsolatnak (ismételten csak szerintem) nem így kel-

lene működni. Főleg az "amit megígér, azt sem" részlet

alapján. Legalább amit egy pár egymásnak ígér, azt tartsa

be.

2014. ápr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát ez elég összetett tud lenni, én már csak tudom. Férjem sose adott ajándékot magától, mindig én kértem utólag valamit, aztán vagy megkaptam vagy nem :) (pedig 3 éve együtt vagyunk) Egyszerűen képtelen ajándékozni... Ugyanigy az érzelmeit is eleinte sokszor rosszul v sehogy nem fejezte ki, néha indokolatlanul bunkó volt sokáig, csak azért mert félreértett, v rajtam vezette le a hülyeségét... De pár év kellett h összecsiszolódjunk. Viszont sose akartunk szakítani, akármilyen mélyponton voltunk, mert tudtuk, h a másik nélkül nem jutnánk semmire. Így elmondhatom, h egy napot se zártunk le haraggal. Szóval ha valami gond van, okosnak kell lenni, és a problémát kell megoldani. Baromi nehéz racionálisnak lenni ilyenkor, de ha jutni akartok valamire, muszáj lesz megerőltetni magatokat. A tablet sztem szép próbálkozás felőle.
2014. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A barátod is csak olyan "alacsony gondolkodású", mint mi. Ő sem tud a soraid közt olvasni.

Talán mert nem tudod kifejezni, hogy mit akarsz? Vagy azt sem tudod mit akarsz.


Maradj magadnak, vagy keress egy gondolatolvasót!

2014. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Viszont sose akartunk szakítani, akármilyen mélyponton voltunk, mert tudtuk, h a másik nélkül nem jutnánk semmire."


Pontosan. Féltetek, hogy akkor egyedül maradtok... Alacsony önértékelés és társai. Mindegy, hogy szar a kapcsolat, legalább van mellettem valaki. Ti tudjátok:)

2014. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 bumbi02 ***** válasza:

Az egy dolog, hogy nem tudunk a sorok közt olvasni.. De akkor mit tegyünk, ha a sorokat meg nem lehet értelmezni? Átolvastad ezt a kérdést,miután kiírtad? Elkezdesz egy mondatot, és nem fejezed be, teljesen értelmetlen katyvasz.


És elég egysíkúnak tekintesz minket, és a barátodat is, ha 3 sorból meg kéne tudnunk állapítani, milyen ember is ő.


KÜlönben is. Most önigazolást keresel, hogy tényleg nem jó ember, vagy mire is jó ez a kérdés? Ha most 10-en írjuk hogy jajjj, te szegény, de rossz ember a barátod, akkor szakítasz? Mert ahogy kiveszem a kérdésedből, miután vett neked egy tabletet, mégse szakítottatok.

2014. ápr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!