Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már nem tudom értékelni a...

Már nem tudom értékelni a férfiak közeledését, mit lehetne ezzel tenni?

Figyelt kérdés

Két kapcsolatom volt eddig, egy 4 évig tartó és egy másfél évig, szóval nem vagyok az a csapongó típus, de mióta szakítottam a barátommal, azóta gyakorlatilag minden férfi próbálkozik nálam. (Légyszi ne önfényezésnek vegyétek meg ilyesmi.) Bárhova megyek non stop ezt kapom, hogy mennyire gyönyörű vagyok, meg milyen jó fej, blabla..kb minden beszélgetésem ebből áll, ha megismerek valakit (lányokkal is ez van ráadásul), és már ha ilyeneket mondanak nekem, nem esik jól, teljesen semlegesen érint, ha tetszem valakinek, és még ha valaki engem érdekel, akkor se tud megfogni igazán, mert olyan mint mindenki más, nem látok abban semmi különlegeset, hogy na bejövök neki..

Mit lehetne kezdeni ezzel a helyzettel? Én nem akarok ilyen lenni, de az elvárásaim is egyre csak nőnek.. van aki meg tud ezeknek felelni, szóval nem az a baj, hogy nincs ilyen, csak tényleg nem szeretném természetesnek venni ezt, ha megdicsérnek, vagy tesznek értem valamit.

Ha esetleg valaki volt már így és sikerült változást elérnie, írjon! (Ja és nincsenek szerelmi csalódásaim, nem tettek ellenem semmi rosszat, szóval nem arról van szó, hogy elegem van a férfiakból.)

23L


2014. ápr. 18. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jól érzékeled a dolgot. Attól, hogy kapod a bókokat még nem kell egyből elolvadni, de egy mosolyt megér a fáradozás. Haladj így tovább, és valamivel többet keress a hapsikban. Intellektust, meg emberséget. Ettől nem leszel te szörnyű ember, csak magadnak gyártod a gondolatot, hogy jajj milyen vagy. Fogadd el magad, és fogadd el a sekélyes pasikat.
2014. ápr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd idővel elmúlik, ha így fogadod a bókokat valószínűsítem volt részed csalódásban. Adj időd magadnak, ha komoly kapcsolatot szeretnél az életben akkor kellenek is az elvárások.
2014. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd lesz olyan, aki más lesz mint a többi, akitől nem a sablon bókokat kapod :)
2014. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem vagy szép. Rád se akarok nézni. A többi kis hü1ye meg csak azért nyáladzik rád, mert meg akarnak fektetni.
2014. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Én nem akarok ilyen lenni, de az elvárásaim is egyre csak nőnek.. "


Az miért baj? Épp előreléptél a felnőtté válás útján: nem vaktában, bókok alapján adsz randit, hanem meg tudod határozni, mit vársz a másiktól, mi az, amit kizársz, mi az amit te nyújtani tudsz... így "készül" a hosszútávú kapcsolat, a házasság, ha előre tudja mindkét fél, hogy mi teszi őt boldoggá, milyen személyiségű emberrel tud együtt élni a szerelem múltával is... Pont jó úton haladsz.

2014. ápr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!