Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akinek megvan mindene, és...

Akinek megvan mindene, és dolgoznia sem kell, az mihez kezdjen az életben? Azt hittem jó így élni, de nagyon unalmas?

Figyelt kérdés

Még mielőtt itt jönnek a szebbnél szebb válaszok, nem nő vagyok.

Egész életemben keményen dolgoztam, de úgy alakult, hogy meglett mindenem, és hátralévő életemben ha nem akarok, nem is dolgozok.

Már nincsenek céljaim, van hogy egész nap internetezek, a reggeli már a gépnél ér, és éjfélkor lefekszek, de a számítógép mellől.

Mit csinálnátok magatokkal ebben a helyzetben?



2014. ápr. 20. 21:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%

Karolj fel olyanokat akiknek közel sincs.

Kezdj új hobbikba.

Vagy üldözd a bűnt.

Vagy tanulj szilvásbuktát sütni, úgy hallom sokan szeretik ezen az oldalon.

2014. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
59%
Hozzádmehetek feleségül?:D
2014. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Nem akartam sose családot, mindig lefoglalt a munka.

Időm nem volt pihenni sem.

Most meg számítógépezek, pihenek egész nap.

Unalmas, de nagyon.

És mindezt 40éves fejjel.

2014. ápr. 20. 22:05
 14/22 anonim ***** válasza:
60%
ismerek milliárdost személyesen, nem állt le amikor meggazdagodott, dolgozott tovább
2014. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
75%
Mivel hoztad össze ezt az életfogytig kiható anyagi biztonságot? A helyzet az, hogy most kerülsz szembe önmagaddal igazán. Személyiségfejlesztésre lenne szükséged, akkor olyan, most nüanszoknak vagy épp nem is létezőnek vélt momentumokat veszel észre az életben, magad körül is akár, amik most lényegtelennek, sótlannak, érdektlennek tűnnek, mivel megváltozna a szűrőd. Járj koncertekre és hallgass sok zenét. Zenét.
2014. ápr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%
Miért lenne gáz, ha valaki nem akar családod alapítani???
2014. ápr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
64%
Én egyrészt dolgoznék, választhatnék bármilyen munkát, ami érdekel, és még csak nem is lenne az a kötöttség, hogy nem hagyhatom ott, ha nem tetszik. Egyedül, család nélkül valszeg nem is lennék túl boldog, tehát ez ügyben is valszeg tennék, hogy talán találjak valakit...Ezen kívül utaznék többet, több időt tudnék a barátaimmal tölteni stb...:)
2014. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
65%
Miért nincsenek céljaid? Mi vagy te, haszonállat, ha a bevétel megvan akkor más már nem is számít? Külsőd, agyad, személyiséged... minden tökéletes, semmin nincs javítanivalód? Sportolj, tanulj meg főzni, tanulj meg még egy nyelvet, itt a nyár, tanulj extrém vízisportokat, fogd meg a kutyádat és menj vele gyakran túrázni, előtted a világ, ne legyél már a hülye megszokásaid, meg az internet rabja.
2014. ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Fish1 ***** válasza:
100%
Szerintem megfogalmaztad a problémát: nincsenek céljaid. A cél ne feltétlen a pénzkeresést jelentse, hanem bármi mást, amit szeretsz csinálni. Vagy amit még nem próbáltál ki. Ha jól veszem ki, akkor barátaid sincsenek?
2014. ápr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
De szívesen lennék a helyedben. Imádok semmit "csinálni", de sajna sokszor meg kell szakítanom munkával. :)
2014. ápr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!