Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek tényleg látszik...

Szerintetek tényleg látszik egy nőn, ha van önbizalma és rendben érzi magát külsőleg, belsőleg?

Figyelt kérdés

Régebben annyira önbizalom hiányos voltam és minden bajom volt a külsőmmel. Sajnos elég csúnya, pattanásos volt az arcom, de szerencsére ez már a múlté.

Azt vettem észre, hogy a férfiak valahogy jobban felfigyelnek rám és néha már elég idegesítően bámulnak meg, ami engem már zavar. Régebben, amikor nem volt önbizalmam sokkal kevesebb férfi nézett meg, most pedig jóval többen.



2014. ápr. 24. 15:43
1 2
 11/12 anonim válasza:
Persze, hogy látszik. Ha jól érzed magad a bőrödben, akkor a mindennapok sem szívnak annyira ki, tudsz mosolyogni is őszintén. Nem csak mert kell... Máshogy is áll a ruha az emberen- egy jó de önbizalom hiányos nő akármilyen ruhát is vesz fel carul fog mutatni, míg amikor belülről ragyog, akkor a macinaciban is királynő...
2014. ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Pendulum92 válasza:

Valahogy érezni, hogy ki mennyire van rendben magával.


Azt is érezni, ha valaki csak látszólag van rendben magával, valójában utálja magát. Az olyan "izzadtságszagú"

2014. ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!