Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdekkapcsolatnak számít az,...

Érdekkapcsolatnak számít az, ha csak azért szeretnék sürgősen találni magamnak valakit, hogy végre kiszabaduljak a kalitkából amiben élek bezárva élek?

Figyelt kérdés

Vidéki vagyok, és nagyok elkeseredett, kétségbeesett.

Utálom ezt az egész várost, megyét ahol élek. Semmi esély arra, hogy valaki önálló életet kezdhessen, semmi lehetőség semmire sem, ez minden áldott nappal lepusztultabb.

Magányos vagyok nem egyszerű szinten. Barátaim össze-vissza szanaszét mindenfelé, alig látom őket. Egyedül sajnos nem tudok semerre sem menni, mindjárt könnyebb valakivel. De az Istennek nem találok senkit, és már az vált elsődleges szemponttá az ismerkedésben, hogy ki az aki eljönne velem. Sok ismerősöm is itt lenne még, ha nem lenne neki párja, vagy valami ismerőse. Sokan így jutottak fel Pestre, vagy külföldre. Én egy magam sajnos már kevés vagyok ehhez! Barátnőimmel sem tudok menni, ők sem nagyon tudják megoldani, mindenhez pénz kell. Innen meg hiába keresek fenn munkát, a kutya sem áll velem szóba, ha nincs ottani lakcímem. Ennek az egésznek az lesz a vége, hogy egy szemét érdekember leszek, mert már nem bírom tovább! Nekem már az sem számít ha nem leszek sosem szerelmes, csak valaki segítene már nekem! Bár úgy lenne a legjobb, de hát....

Olyan jó lenne végre kiszabadulni innen, szárnyaim lehetnének már és nem gyökereim! De úgy látszik egy pancser balfék vagyok, hogy senkit nem találok. Nem tudom mások, hogyan csinálták, de mégis akadt nekik olyan ember akiből még hasznot is húzhatnak duplán. Nem csak szerelmesek, de el is tudták innen húzni a csíkot.

Nem így akartam de már elhatalmasodott rajtam ez az egész állapot!

Eddig rendes voltam, aranyos, kedves, de sokra nem mentem vele. Talán ha egy szemét érdekember lennék, vagy prostinak állnék, vagy elmennék rúdtáncosnak, többet elérnék ebben a rohadt életben.

Bár ott még azért nem tartok.

Persze nem kötném az illető orrára aki mondjuk közeledne felém, hogy milyen gondoltaim vannak, sok a hátsószándékom.

De már nem érdekel ki mit gondol. Még így is túl jó ismer vagyok, ennyi belefér, a boldogságom érdekében!

Kívülállóként kérdem tőletek, ez csúnya dolog?


2014. ápr. 24. 19:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Akkor hanyagoljad! Ezzel az erővel mond rá minden egyes kiírt kérdésre, hogy kitalálták!

A kis okoska pszichopatának meg üzenem, hogy köszönöm a kis regényt, és, hogy az érzés kölcsönös, mert ő sem szimpatikus nekem!

Még azt is hozzátenném, hogy sosem voltam "szegény", úgyhogy nem tudom honnan szedte!

2014. ápr. 26. 09:18
 12/14 anonim ***** válasza:

Használj ki mindenkit,akit csak tudsz,főleg a tőled gazdagabbakat.


Aki,szegény és kiakar törni más nem marad.

Én nem ítéllek el.

2014. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Csak nehogy terhes legyél,mert akkor nehéz lelépni.
2014. júl. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Majd idovel belatod
2014. júl. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!