Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Faluban, kisvárosban miért...

Faluban, kisvárosban miért van ennyi tajparaszt ember?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmit nem csinálhatok úgy, még a saját udvaromban se, hogy ne legyek megfigyelés alatt. Mindenhonnan bámészkodik valaki. Hátsókertben három irányból látnak át a szomszédok, valamelyik mindig elkezd bámészkodni ha meglát kint.

Utcán nem mehetek úgy biciklivel vagy gyalog, hogy ne kezdjenek el bámészkodni mindig valamelyik ház udvarából, vagy a kerítéstől. Múltkor is csak megálltam az utcán biciklivel kidörzsölni egy bogarat a szememből ami belerepült aztán utána persze hogy azt veszem észre, hogy egy közeli ház udvarából valaki engem néz.

Lehet kicsit paranoiás vagyok, de tényleg valahol valaki mindig megnéz.

Nagyobb városban ilyesmit nem szoktam tapasztalni.


2014. ápr. 27. 13:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ember kíváncsi természet, nem leskelődik, de ha naponta 1 ember megy el az utcán, akkor hagy nézzek már oda. Városban is ugyanúgy megnéz a szomszéd, vagy megnéznek egy csendesebb utcában. Szimpla ösztön, hogy odanézel ahol mozgást látsz.


Max városban a tömegben kevésbé tűnik fel, vagy szimplán nem fogsz megnézni minden embert, mikor percenként 100-an mennek el melletted.


Nézzük fordítva...miért baj az ha valaki odanéz? Gondolom nem 0-24-ben bámulnak téged, szomszédnak is odaköszönsz, aztán annyi, mindenki csinálja tovább a dolgát. Utcán is, odanéz..és? Még mindig jobb mintha le se sz..rna.


Másrészt...ezek szerint te is mindig mindenkit megnézel, és nincs jobb dolgod, csak nézni az embereket, akik szerinted mind téged néznek... :D Cseppet felfújod a dolgot.

2014. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ültess tuját/sövényt, nagy fákat és megoldódik. Én falun lakok és a szembe szomszéd távcsővel figyel, mert arról az oldalról még nem elég magas a sövény. Na az ilyen szomszéd a nem normális.
2014. júl. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!