Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek boldog? 17/f

Hogyan legyek boldog? 17/f

Figyelt kérdés

Ha nincsenek barátaim, a családom sem foglalkozik velem és teljesen szeretethiányos vagyok? Nagyon igyekszem a hétköznapokban a maximumot kihozni magamból, de már nagyon sokat gondolok erre.


Valami tanácsot tudtok adni, hogy hogyan lehet ennyire szeretetmentesen élni?


Picit buta kérdés, bocsánat. :)


2014. máj. 6. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
engem vannak akik szeretnek, sokszor mégis egyedül érzem magam, magányosnak... bár én szeretek is egyedül lenni.. én azt mondom, hogy keress barátnőt magadnak :)
2014. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem buta kérdés, nagyon sokan vannak így, a kamaszok meg pláne.

Mindenképpen neked kell új barátokat/barátnőket keresned. A szülői szeretet ha nem is fog elmúlni a szüleid részéről, de egyre nehezebb lesz elvárni tőlük, hogy kimutassák. Az, hogy a családod nem foglalkozik veled, velszeg azt jelenti, hogy már félig felnőttként tekintenek rád, és nem is gondolják, hogy szükséged lenne az odafigyelésre. Lépned kell, új ismeretségeket kötni, nyitottnak lenni új dolgokra. Nem kell elfordulnod a szüleidtől, de ne (csak) tőlük várd a szeretetet, hanem nyiss más korodbeliek felé.


A lényeg, hogy ne süppedj depibe, hanem légy nyitott, barátkozz. :)

2014. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Interneten keress barátokat. Nyiss az emberek felé, hivd el az osztálytársaid magatokhoz, filmezzetek.Vegyél részt amennyire lehet mindenben, amiben az osztálytársaid... Jobbat nem tudok. Aki szimpatikus neked, azzal ismerkedj :)

Nekem sincsenek barátaim, csak a párom. Rossz ez igy, de már megszoktam. Ettől függetlenül próbálok nyitni mindenki felé. :)

16/L

2014. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A családoddal beszélhetsz erröl. Ha elmondod anyukádnak, nagymamádnak azt, hogy igy érzel, biztosan többet fognak veled foglalkozni.

Barátokra pedig csak várni lehet - azt sajnos nem lehet "Kérni". Egyszer majd belép valaki az életedbe, aki gyökeresen megváltoztatja azt. Lehet, holnap reggel a buszon, de lehet hogy csak 45 éves korodban. Nem lehet tudni. De a remény mindig ott van, hogy belékapaszkodj. Ha más már nincs is.



èn is szeretethiányos vagyok. A szüleimmel nagyon jó a kapcsolatom, s barátaim is vannak, csak én vagyok távol mindenkitöl. S a jelenlegi környezetemben -már lassan egy éve- nem találok senkit, akivel túl tudnánk lépni a sablonos beszélgetéseken. De sosem tudható, hogy mikor fog ez megváltozni.



Ha van kedved velem beszélgetni, irj bátran! 21 f

2014. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Velem is hasonlóan volt, de már nem vagyok annyira depis, barátkozom Ha akarod írj( amúgy ezt szóba nem mertem volna mondani)14/L
2014. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!