Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudom elérni hogy...

Hogyan tudom elérni hogy boldog legyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen hosszú évek óta ugyanabban az állapotban vagyok. Anyámon és tesómon kívül csak felszínes haveri kapcsolataim vannak nincs egy igaz barátom se, a napok ugyanolyan monotonak évek óta (melón kívűl) semmi érdemlegeset nem csinálok. A felszínes haveri kapcsolatok a melóhelyemen be is záródik senkivel nem találkozok nem megyek el sehova szórakozni, lazulni.. Jövőképem elég borús ebben az állapotban nem igazán látok előrelépést semmilyen szempontból. Meg akarok változni mindig elhatározom de ezek csak fellángolások hamar alábbhagynak. Barátnőm nincsen hiányzik az az érzés hogy kölcsönösen szeressük egymást valakivel, érezzem hogy fontos vagyok valakinek úgy érzem ha találnék egy társat teljesen más ember tudnék lenni, de csak akkor. Ez az egyetlen út lenne ahhoz hogy boldog legyek. De nagyon nehezen tudok lépni ez ügyben. Pedig kellene...

Mit tudtok ajánlani, segíteni volt valaki hasonló helyzetben és ki tudott-e lábalni ebből?


2014. febr. 20. 21:22
 1/4 anonim válasza:
Nekem azt mondta egy orvos, írjam ve googleba, hogy pozitív gondolkodás és naponta mindig valami újat olvassak el belõle, elkezdtem de nincs nagyon idõm, de nemvesztesz vele semmit ha kiprobálod :)
2014. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A boldogság a belső harmóniát jelenti. Amikor az ember tud magának célokat keresni és találni, amikor alkotó munkát végez és csak mérsékelten hagyja magát befolyásolni a külső környezettől. Amikor nem várja el, hogy mások tegyék őt boldoggá, amikor ad és nem arra vár, hogy kapjon. Ilyenkor midig megtörténik az a csoda, hogy attól lesz boldog, hogy adhat másoknak valamit. Meg kell tanulni. hogy mi az, aminek lehet és kell örülni, ami pozitív élményt ad.
2014. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megbékélsz a sorsoddal egyből boldog leszel.
2014. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
utolsót kérdezném: hogy történik a megbékélés?
2014. febr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!