Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért figyelhet a biztonsági őr?

Miért figyelhet a biztonsági őr?

Figyelt kérdés
Egy éve járok vásárolni egy olyan helyre, ahol eddig nem jártam, de azóta ott vásárolok. A biztonsági őr meg már eléggé idegesít, hogy folyton figyel. Bemegyek, és végig követ a szemével. Ha olyan kedvemben vagyok(általában olyanban vagyok) már direkt elkezdek bujkálni előle, hogy valami okot is adjak, hogy figyeljen :D. Egyszer elkérte a számlát és megnézte mit veszek, gondolom azt hitte loptam. Eléggé zavar. Hagyjam? Mondjuk mást nem hiszem, hogy lehet csinálni.

2014. máj. 9. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ingerszegény munka, valamivel fenn kell tartania a figyelmet.
2014. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A biztonsági őröknek az a feladatuk,hogy megakadályozzák az esetleges lopásokat.Aki gyanús azt jobban nézik.Ennek ellenére minket is folyton árgus szemmel figyel a spáros biztonsági őr:D Szerintem hagyd rá.Amúgy a blokkot szúrópróba szerűen megnézi,csak a számát írja fel.
2014. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Az a dolga hogy figyeljen.

2. Lehet hogy tetszel neki és így akar ismerkedni. :D

3. Ne foglalkozz vele, mintha ott se lenne.

4. Esetleg ha közeledben van és megint bámul és bátor vagy, kapj az alkalmon és kérdezz tőle valamit: "Találok-e zöld ételfestéket?". "Miért nincs?". "Várható hogy rendelnek?". Ha rájön hogy tudsz beszélni akkor az ismeretlen gyanús vásárló kategóriából talán átkategorizál máshova. :)

2014. máj. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy tetszem neki, főleg, hogy ő is férfi :D. Ez a szövegelős ötlet jó, megfogadom. Köszönöm a válaszaitok.
2014. máj. 9. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Minket sokszor meg is kér a biztonsági őr a pénztárnál kifelé a tescoból hogy nyissuk ki a táskánk egy pillanatra. De általában udvariasan minden rosszindulat nélkül. Általában megmutatjuk, mert sohase loptunk semmit és nem is tervezzük. Akkor megköszöni és mindenki megy a dolgára.

Ez a munkája :)

2014. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez semmi. :D

Teljesen rendezetten, nem olcsó ruhákban, igényes megjelenéssel mentem be egy Rossmannba, és a bent tartózkodásom alatt nem hogy figyeltek, még váltották is egymást. Tisztán hallottam, ahogy rádión odaszólt a mindennapok bátor hőse, hű társának: "Egy gyanús férfi tart a samponok felé, nézd meg kérlek!"


Legszívesebben megdícsértem volna őket a kiváló csapatmunkáért, és az éberségért. Egy pofonnal. Majd az arcukba nyomnám a munkaszerződésem, és megmutatnám a bank által, munkabér átutaláskor küldött SMS-t, csak hogy ezúttal ő érezze magát kevesebbnek.


Lehet, hogy ez a munkájuk, de lehet ezt szolidan is végezni. Akár egy egész napra ki tudja nyírni az önbizalmam egy ilyen eset. Azon kattogok ilyenkor, hogy miért pont engem kell figyelni. Úgy néznék ki, mint egy tolvaj? Vagy esetleg úgy, mint aki rászorul a lopásra?

2014. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az a dolga hogy figyeljen, azért kapja a fizetését.

meglepődnél utolsó, hogy néha milyen emberek mennek lopni, üzletbe!

2014. máj. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!