Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy van ahhoz valakinek...

Hogy van ahhoz valakinek pofája, hogy odébb tolja az előtte álló cuccait a bevásárló központban? Jogosan hívnám a biztonsági őrt?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 17:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem fért oda ahhoz amit szeretett volna, és másfél méterrel előrébb merészelte mozdítani a bevásárlókocsidat, vagy valami még súlyosabb dologról van szó?
2014. ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pénztárnál volt ez. Lett még volna hely hova pakolnia, csak úgy tartotta kedve. Meg annyira a nyakamra jött, hogy alig tudtam letenni a kosarat a többihez.
2014. ápr. 12. 17:12
 3/16 A kérdező kommentje:
Kulturált ember max megkér, hogy én tegyem arrébb... Szerintem szúrta a szemét, hogy van előtte valaki...
2014. ápr. 12. 17:18
 4/16 anonim ***** válasza:
Biztonsági őrt, ne legyél már beszari. Fogod, visszatolod és közben szép higgadtan odaszólsz, hogy ne nyúljon a te holmidhoz.
2014. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Egyszerűen meg sem bírtam szólalni a döbbenettől... Vagy olyat mondok ami túlságosan erős lett volna vagy nem mondok semmit... Még én jövök ki rosszul belőle. Pasi lennék jobban meg tudnám védeni magam... Kicsivel több lehetőségem lenne.
2014. ápr. 12. 18:16
 6/16 anonim ***** válasza:
39%

"Pasi lennék jobban meg tudnám védeni magam"


Miért? Talán megvered?


Arrébb tolta, na és? Mintha előtted erőszakolt volna meg egy szűzlányt úgy állítod be.



Sokáig biztos nem lennék a barátod, azt is biztos!

2014. ápr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Most ott hagytad a cuccaidat, és amíg nem voltál ott akkor tolta el, vagy így veled együtt arrébb rakta. Mert ha te ott hagyod csak úgy szabadon, akkor csak magadat hibáztathatod. Ha a te is ott voltál, akkor is túlzás a biztonsági őr, de akkor visszalehet küldeni az anyjába.
2014. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mi ilyen bonyolult ezen? Nem hagytam ott semmit. Úgy pakolta arrébb, hogy ott voltam és még rengeteg hely volt ahol elfért volna!
2014. ápr. 12. 22:26
 9/16 A kérdező kommentje:
Ez egyszerűen ordító parasztság volt...
2014. ápr. 12. 22:27
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

Hagyjátok rá, van akinek már attól elpattan egy ér a szemében, ha valaki tüsszenteni mer az ő 10 méteres vonzáskörzetében. Egy bevásárló központ közterület, ahogy a bevásárló kocsi sem a te tulajdonod. Nem a táskádhoz, ruhádhoz, gyerekedhez ért hozzá, hanem


Ha a te lelkivilágodnak úgy esik jobban, akkor egészen nyugodtan képzeld mindannyiunkról azt, hogy primitívek, bunkók, sőt süldő parasztok vagyunk. Aztán majd a ziháló dührohamod követve egy másodpercre talán nem ártana némi önkritikát gyakorolva elgondolkodnod, nem lehet-e benned is hiba, amiért egyből így kikelsz magadból, biztonsági őrt hívatnál, perelnéd/akasztanád/herélnéd egy embertársadat?


Feljöttél ide panaszkodni, másokkal vitázni, sajnálatot várni. Jobb így?


Rossz dolog a város, tudom, Mások is élnek benne rajtad kívül. Azt a levegőt lélegzik, amit te.


Szomorú.

2014. ápr. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!