Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért jó valakinek egyedül?...

Miért jó valakinek egyedül? Miért lesz "kocka" valaki, aki otthon ül a gép előtt?

Figyelt kérdés
miért nem érdekli a társaság?
2014. febr. 9. 12:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
ez ám a kérdés, téged miért zavar ha valaki leszarja a társaságot
2014. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
tehát te sem tudod miért vagy magányos, meg miért kerülöd a társaságot, értem.
2014. febr. 9. 13:02
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki kocka aki otthon van.
2014. febr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
64%

Van, hogy a saját kis kialakított világunk (legyen az az otthoni komfortzóna vagy valami játék) sokkal izgalmasabb, élhetőbb és élvezhetőbb mint a való világ.


Az, hogy valaki inkább elfordul a társaságtól és a szocializálódástól minthogy az életminőségén javítson, a saját választása. Nem a mi dolgunk megítélni emiatt embereket.

2014. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
Az egyedüllétbe szerintem az a jó, hogy nem kell máshoz alkalmazkodni, nem kell megfelelni senkinek. Az ember azt csinálhat amit és amikor csak akar.
2014. febr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert, ha társaságban van az ember, legtöbbször csak felmérgesitik.Minek foglalkozzak én azokkal, akik csak azt keresik, hogyan tudnak szomoruvá tenni.
2014. febr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
rossz emberekkel veszed körül magad.
2014. febr. 9. 13:23
 8/28 anonim ***** válasza:

13:23

Sajnos igen, de nincs más választásom.Pedig annyira vágyom már kedves,rendes emberekre!

2014. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%

Én társaságban gyakran unatkozom, mert többnyire érdektelen dolgokról folyik a beszélgetés, és nagyon ritka az, amikor valami érdekes téma jön fel. Egyedül lenni viszont imádok, mert ilyenkor filmet nézek, játszok, vagy olvasok, és a témát én választom meg szabadon. Saját magamat sokkal jobban el tudom szórakoztatni, mint valaki más, ezért jó egyedül lenni.


32/F/remete

2014. febr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem önbizalomhiányom van egy kicsit, lánnyal nem merek kapcsolatot létesíteni, haverokból meg van 2 akikkel eljárok kondiba és ennyi az életem.

Úgy gondolom hogy ennyi idősen már lányokkal kéne elsősorban ismerkednem, de ez nem megy.

21/F

2014. febr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!