Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért nem képesek...

Az emberek miért nem képesek felfogni hogy állva tudok csak buszozni?

Figyelt kérdés

2 méter vagyok, egyszerűen nem férek be a buszülésre. Csak akkor ha belül ülök, oldalt és mindkét lábam kilógatom a közlekedő térre középen, csak akkor meg senki nem tud elmenni mellettem. Ezért az egy órás busz utat végigállom, sokan vannak a buszon de szabad ülőhely szinte mindig van. Na de a probléma itt kezdődik, egyszerűen minden embernek el kell ezt magyarázni, mert nem bírják ki hogy ne szóljanak be. És ezek 90%-ban öregnyanyák. De hiába magyarázom el hogy férek el az ülésen, ekkor jön a szöveg " ő bezzeg kényelmesen elfér" de az egész mamóka van vagy 150 cm... A másik fajta aki szintén nem képes felfogni hogy férek be, jön a "ezek a mai fiatalok mind bolondak" szöveggel. Ezekkel nemtudok mit csinálni, egész úton néznek engem. A rákosi rendszerben kötelező volt ülni a buszon? Vagy mi ez?

Legrosszabb mikor 2-esben jönnek és akkor egész buszúton erről beszélnek hogy miért nem ülök le, mikor van üres hely is. Egy ideig azt válaszoltam nekik hogy bifidusz seggifiszem van ezért nem ülhetek, de erre meg jött hogy "betegen hogy merek buszozgatni?" Ráadásul ezek ugyanazok, hiába magyarázom el az egyik héten, a következő hétre elfelejti és megint megkérdezi miért nem ülök le mikor van üres hely...

24F


2014. máj. 15. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Azé nem fogják fel mert ők nem 2 méter magasak, és így nincs tapasztalatuk a kényelmetlenség eme fajáról.
2014. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az emberek nem abból a két idős hölgyből áll, szóval kérj bocsánatot az összes többitől. SZEMÉLYESEN!! Másrészt ha tényleg ez a legnagyobb (érted? a legnagyobb! :)) problémád, tényleg irigyellek. Nem veszed észre, hogy cikiznek, mert kilógsz a sorból? Nekik mindegy kiről diskurálnak. Úgy látszik, kiváló beszédtéma vagy minden egyes alkalommal. Engedd el a füled mellett és kerüld a szemkontaktust. Ennyi.
2014. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb vágj oda valamit, ami emlékezetes lesz, mondjuk "sosem ülök le vénasszonyok után" vagy "azért nem ülök le, hogy a nyanyáknak több hely maradjon" esetleg ha van merszed "épp most szabadultam a börtönből, ahol a férjem Béla nagyon hevesen búcsúzott" vagy valami ilyesmit. Soha többet nem fognak kérdezgetni. De legegyszerűbb az lenne, ha közölnéd, hogy azért nem ülsz le, mert így tartja kedved.
2014. máj. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

😄😊😃😉😍😘€

538;😳😌😁😜😝😒

28527;😓😔😞😭😂😲&

#128561;😠🙎😪😷👿👽

;💛💙💜💗💚💔ԁ

58;❇💘🌟💢👆👊ϧ

6;💩💩💩💩👍👈€

143;💏👫🙅👸👸💀

28119;👮👱👱⛄🌛👃

728;🐨🐨🐯🐱🐹🐰

27752;🗽🌌🏰⛺🗼🗼

27748;✈🌈🇯🇵🏧🏧

28655;♨🎬🀄🀄🎷〽

7912;🏆🎱🆗⏩◀◀ϙ

5;🈂🈸🈸♿🚾🈚㇒

2;🎀👙👙👙👙👘€

088;👙📫🚽🚽📮🔱

28181;💊💉🏈🏀🏀🏀&

#127936;⚽⚽⚾🛀💣🚬€

684;🚬💵💵📞📞📞

28252;➿

2014. máj. 24. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!