Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vagyok emberszámba...

Mennyire vagyok emberszámba vehető, ha utálom a gyerekeket?

Figyelt kérdés

2014. máj. 17. 09:42
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
93%

Nyugi, kérdező, nem vagy ezzel egyedül.


Nyilván én is le leszek pontozva, de nem érdekel. Nem mindenki szereti a gyerekeket. Sokan imádják őket, mások azért vannak oda értük, mert ez a társadalmi elvárás, és vannak, akik semmi cukit vagy aranyosat nem látnak bennük. Csak egy ember, aki fiatal még.


Élj boldogan, kefélj sokat és védekezz, nem muszáj gyereket nevelni. Ezt sokan nem tudják elfogadni, de nem kell velük törődni. Ők majd megcsinálják a magukét - akkor is, ha esetleg nem tudnak neki megadni mindent -, te pedig élsz boldogan akivel akarsz. Gyerek nélkül.

2014. máj. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
12%
Az utálat az a szeretet amit nem tudsz megélni, mert valami blokád van a fejedben ami elnyeli az erőt, ami a gyerekek kezeléséhez volna szükséges. Persze az ember nem akar változtatni a szokásain ezért inkább szenved. :D Tanulj meg mosolyogni amikor a gyűlöletet érzed magadban a gyerekek iránt. Figyeld az érzést, és élvezd ahogyan dúl benned az erő, és cselekedj helyesen. Ne a gondolatokba menekülj, csak koncentrálj az érzésre. Az agy járatása generálja a rossz érzést, mert az agyban fenn tartod a hazugságot, hogy idegesítőek a gyerekek, és ami nem illik össze a valósággal az diszharmóniát kelt benned, és szenvedést.
2014. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
91%
Amikor egy kis 5-6 éves fiúcska fejhangon virnyákol, az igenis idegesítő.
2014. máj. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
89%
Mennyi idős vagy kérdező? Azt, hogy idegesítenek, ne téveszd össze az utálattal. Szerintem attól még nem utálod őket.
2014. máj. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
48%
én sem szeretem oket ,csak a baj wan weluk és szerintem ezzel sokan így wannak csak nem merik bevallani mint mi! szerintem eggyáltalán nem gáz én nem érzem magam kevesebbnek ez miatt
2014. máj. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
98%

Én sem rajongok értük. Nyugodtan engem is meg lehet szólni, de én nem szeretnék anya lenni. Sajnos azt vettem észre, hogy ezt a legtöbb ember nem is tudja tolerálni, mintha tehetnék arról, hogy hiányzik belőlem az anyai ösztön.

Próbáltam gyerekek közelében lenni, babalátogatáson részt venni, foglalkozni az unokatesóim gyerekeivel, de még a gyerekeknek is feltűnt, hogy nem vagyok az a gügyögős típus, így nem is érezték jól magukat velem.

Persze, most lehet azzal érvelni, hogy a gyerek a legszebb ajándék illetve mennyi örömet tud okozni, ezt elfogadom érvelésnek, de nem többnek. Sokszor kaptam ez miatt elég durva jelzőket, érzetem, hogy másként viselkednek és viszonyulnak hozzám, mintha leprás lennék. Nem vagyunk egyformák, és ezt meg kell érteni!

2014. jún. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
2%
Majd elmúlik:)
2014. jún. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát istenem ebből a szempontból nem vagy konformista ember, én sem, úgyhogy nyugodtan kezet foghatunk, ha máshogy nem, akkor virtuálisan. Nő vagyok, és irritál, amikor ha gyerek kerül a közelembe már vizslatnak, mert sokan azt gondolják, hogy egy nőnek kötelessége egy akár vadidegen gyereknek a képébe mászni, és gügyörészni hozzá. Ha nem ezt teszi, akkor valami baj van. Tiszteletbe kell tartani más érzéseit, gondolatait, ha ő nem akar saját gyereket, és egyáltalán gyermeket a közelében, tudomásul kell venni. Nem mindenki alkalmas a gyermeknevelésre, ha ezt valaki belátja, minden tiszteletem az övé. Érettebb, és felelősségteljesebb gondolkodás, mint az, amikor arra alkalmatlanok gyermeket vállalnak.
2014. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben emberi vagy! Nem mindenki szereti őket
2014. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:


Idegesítőek" - jó, hogy konkretizáltad. Valaki az öregeket nem szereti. Ha nem vagy kárukra, betartod a "minimális társadalmi normák"at szíved joga, és sokak közt vagy egy.

2014. júl. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!