Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vagyok emberszámba...

Mennyire vagyok emberszámba vehető, ha utálom a gyerekeket?

Figyelt kérdés

2014. máj. 17. 09:42
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
82%
Én sem vagyok gyerekpárti, kifejezetten nem kedveltem őket sokáig. Az utóbbi egy évben voltak jó tapasztalataim kisgyerekekkel (4-8 évesekkel), emiatt sokat változott pozitív irányba a véleményem. De nem vagyok, meg szerintem soha nem is leszek az a típus, aki könnyes szemmel fog majd kisbabákat lesni az utcán, hogy jaj de szépek. A 2 éven aluli gyerekekkel egyáltalán nem tudok mit kezdeni, én is idegesítőnek tartom őket. Te és szerintem én sem vagyok ettől rossz ember, egyszerűen csak nem értek túl pozitív élmények velük kapcsolatban, és nem látjuk meg a dolog szépségét .
2014. dec. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
85%
én nem utálom őket, de azt sem értem, mit lehet szeretni rajtuk. ha elkap az életundor, az mindig felvidít egy kicsit, hogy legalább gyerekem nem lesz soha. 24/l
2015. ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
97%

Jaj, istenem. Forduljon szakemberhez? Nem kötelező mindenkinek szeretnie a gyerekeket. Persze a kérdező tette rosszul, mert megkérdezte, de érdekes, hogy az emberek megmondják másoknak, hogy kell élni. Én szeretem a gyerekeket, de nem kötelező mindenkinek. Semmi baj, a te nem.


22/N

2015. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
87%
Nehéz szeretni őket. Főleg ha falkában jönnek be egy boltba, az anyuka próbál az egyik fülkében, a másikban én, és a gyerekek meg csupán játékból ki-be rohangálnak az öltözö fülkékbe, én pedig bugyiban, és a nyelvemen csúnya szavakkal, amit sajnos nem mondhattam ki.
2015. júl. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Előző voltam, ha neveletlen gyerekekkel futok össze, még nehezebb elviselni őket.
2015. júl. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
91%
Én se szeretem a gyerekeket, igyekszem távol tartani magam tőlük. A kamaszok idegesítőek, a kicsik is, csak másképpen idegesítőek. Gügyögni képtelen vagyok, már pedig a kicsikkel azt kell, a kamaszok meg hangosak és visitozva röhögnek az utcán csoportostul, főleg a lányok. A fiúk meg másképpen idegesítőek, azok meg menőknek érzik magukat, de úgyis kinövik ezeket.
2015. nov. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben, amíg nem teszel ellenük. :)

Sok gyerek van elmész onnan: rendben

Altatógáz a bölcsibe: nincs rendben

:D :)

2015. dec. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

Nincs benned semmi megvetni való, azért, mert nem kedveled a gyerekeket.

Én nő vagyok, 40 felé járok és nincs gyerekem. Nem is lesz. Egyrészt, mert egészségi problémáim vannak, másrészt, mert egyszerűen nem érzem magam erre alkalmasnak. Egyik sem hiszem, hogy jó lenne a születendő gyermekemnek.

Nekem is felforr az agyvizem, amikor kérdezik, hogy "mikor szülök már" és úgy néznek rám, mintha egy idegen bolygóról jöttem volna. Úgy érzem, ez magánügy és oltári pofátlanság ezzel jönni. De le is szoktam szerelni az ilyeneket. Attól,hogy valaki nőnek születik, még nem kötelező szülnie. Nem tenyészállat, hanem ember, akinek önálló akarata van. És ne kelljen attól feltétlenül elolvadnia, ha gyereket lát, mert "minden nőben ott van az anyai ösztön".

És nem is értek annyira a gyerekek nyelvén. Nagyon idegesít, amikor egy kisbaba/kisgyerek bőg, vég nélkül, ha hisztizik, akkor meg végképp. A nyegle, idétlen kamaszok meg a másik fele.

Persze sok függ a neveléstől is. De arra manapság egyre kevesebb idejük van a szülőknek. Dolgoznak, mint a güzü. Majd neveli az Élet ill. egymást a srácok.

Ha a testvéreméknek majd gyereke lesz, az talán más, mert mégiscsak rokon, és nagynéni leszek...ki tudja?

Egyébként, ahogy valaki feljebb írta, van aki az öregeket nem bírja. Pláne a fiatal korosztály, nem egytől hallottam már megjegyzést is, hogy "utálom az öregeket". A "nyuggereket", ahogy nevezik.

2015. dec. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!