Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem idegesít, ha...

Titeket nem idegesít, ha visszakérdeznek, hogy mit mondtatok?

Figyelt kérdés
Haverommal elmélkedtünk, hogy mik azok a helyzetek, amik a legjobban idegesítenek, és eszembejutott, hogy az nálam tuti top10-ben van, amikor pl mondok valamit és visszakérdeznek, holott azért nem hallotta az illető, mert épp ő p0fázott, vagy elment egy busz, vagy valami, értitek, amikor nem miattatok nem értik, hanem valami másért:D Mindig olyan érzésem van, hogy mit kérdez vissza, nem beszélek bénán, és tök rosszul érzem magam utána, elég gáz:D Ti nem utáljátok az ilyet?

2014. máj. 19. 21:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

bocsi hogy offolok... de az olyanról mi a véleményetek vagy az olyanokhoz hogy álltok vagy állnátok hozzá mint pl én is...:


sok gyógyszert kell szednem, és ezek miatt sokkal durvább vagyok mint az általatok leírtak... ilyenek vannak hogy nem tudom milyen nap vagy hanyadika van telefon vagy számítógép nélkül, ha valaki kér tőlem valamit akkor azt azonnal meg kell csinálnom mert két perc és nem emlékszem rá, beszélgetés közben elveszítem a fonalat hogy miről beszélgettem egy adott személlyel és ami még durvább hogy sokszor arra is vissza kell kérdeznem ha én beszéltem valamiről, hogy eddig miről beszéltem... szerencsémre a rokonaim és barátaim megértők ezen a téren velem...


bocsi tényleg de érdekel hogy ti az ilyenhez hogy állnátok vagy álltok hozzá mint pl amit leírtam hogy én milyen vagyok ( csak mert ezt az esetet senki sem írta )?

2014. máj. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!