Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi mindenki, hogy...

Miért hiszi mindenki, hogy depressziós vagyok? 17L

Figyelt kérdés
Tény, hogy megváltoztam. Régebben minden értelmetlen hülyeségen röhögcséltem, vigyorogram, be nem állt a szám. Mostanra már erre nincs energiám. Mostmár ha mondok valamit átgondolom, hogy megéri-e ez nekem. Ha úgy látom nem, inkább nem mondok semmit. Nem nevetek a fárasztó poénokon. Kicsit viccesnek találom persze, de feleslegesnek tartom, hogy elkezdjek rajtuk vihogni. A sok ismerősömet kitöröltem pl facebookról.is. Sok barátommal megszakítottam minden kapcsolatot, mert sajnos már csak leszívták az energiáim. Most mindenki azt hiszi depressziós vagyok. Másoktól kérdezgetik mi bajom. Pedig szó sincs erről. Összességében elégedett vagyok az életemmel, elfogadtam a sorsom, megértettem a múltam. Egyszerűen csak az értelmetlen dolgokra nem szeretnék figyelmet fordítani. Hiába mondom, hogy semmi bajom nem hiszik el.
2014. máj. 21. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak megerősíteni tudlak, hogy nincs semmi problem.;)

Ne foglalkozz màsok véleményével!Ami elkezdődött benned, az egyfajta érettségnek a jele, folyamata.

Lassan kikristàlyosodik benned valami, ami mindig ott lesz veled.Figyelsz magadra, és foglalkozol önmagaddal, belső vilàgoddal.Ennek eredményeképpen hozzààllàsod is vàltozik.Tehàt csak figyeldd meg azokat akik jelzőkkel illetnek, vagy beazonosítanak téged bàrmilyen jellemzővel, de több energiàt ne pazarolj ràjuk szerintem..Csak élvezd az életed!;)

2014. máj. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, és egy csomó ismerős, barát "zaklatott" azzal, hogy mégis mi a bajom, miért változtam meg, stb...Pedig szó sincs ilyesmiről, mint ahogy nálad sem, csak egyszerűen felnőttünk, megkomolyodtunk,másképp látunk dolgokat. És ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy depis p*csák lettünk, csak túlléptünk a "mindenenvihogunk" meg a "fúdenagyokvagyunk" kamaszkorunkon :D Igazából visszanézve az elmúlt éveket, teljesen másképp látom a dolgokat, és néha nagyon elcsodálkozok rajta, hogy "Ez valóban én voltam??"...Bocsi, ha értelmetlen hülyeségeket írtam össze, de szerintem az ember mindig változik...Lehet, hogy pár év múlva a mostani éned fog furcsának tűnni. Szóval fel a fejjel, nincs semmi baj, nem vagy depressziós!! Kivéve, ha esetleg olyan terveket forgatsz a fejedben, hogy öngyilkos leszel, mert ebben az esetben sürgősen keress fel egy pszichológust! :D
2014. máj. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!