Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » El szoktátok kerülni, lerázni...

El szoktátok kerülni, lerázni a panaszkodós és a búskomor embereket?

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Én ilyen vagyok, és én kerülök el mindenkit.
2014. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Marika827 ***** válasza:
100%

Én nem,,kimondottan vonzom őket és valahogy kihivásnak is tekintem,hogy kicsit vidámabbá tegyem a napjukat :)És nagyon sok pozitiv élményem van velük.Nem olyan rosszak,mint ahogy mutatják magukat,csak a lelkükbe kell látni,kicsit odafigyelni rájuk,vagy átérezni mit miért tesznek...

Mondjuk az energia vámpiroktól tartok :)))))

2014. máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sosem kerülök el senkit,sosem rázok le senkit.Ha valaki panaszkodni akar,akkor meghallgatom,mert úgy gondolom,hogy ez a normális.Lehet,hogy lehúzza a hangulatomat,de mindig megpróbálok segíteni,vagy csak meghallgatom a problémáit az adott személynek.Az sem bánt,ha valaki a lelki szemetesládájának használ csak.


Az a bántó számomra,ha valaki direkt arra megy,hogy megalázzon,lekezeljen,meg a porba taposson.

2014. máj. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egy ideig meghallgatom őket,hátha tudok tanácsot adni,vagy segíteni valamiben neki(k),persze csak közelebbi ismerősöknek,barátoknak.De amikor valakinek mindig ilyen a viselkedése,illetve a természete,akkor igen elkerülöm,és leépítem őket,mert mindenkinek megvan a saját kisebb nagyobb gondja,tehát én is panaszkodhatnék napestig,de inkább a megoldást keresem a problémára.

Nekem nincs szükségem arra,hogy az amúgy tök jó napjaimat elcsessze egy fafej.

2014. máj. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szóba sem állok olyan emberrel akik búskomorak és panaszkodósak, hála az égnek a barátaim közül senki sem az a lelkizős típus, ha együtt vagyok velük akkor csak is jól mulatunk, mások gondjait se szívesen hallgatom meg mert ha esetleg nekem van valami problémám én akkor is vidám maradok.
2014. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!