Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok egy őszinte indiszkrét...

Csajok egy őszinte indiszkrét kérdés: mennyire zavar titeket, ha az utcán, ruhásboltban, buszmegállóban stb és hasonló helyeken szólítanak le, és próbálnak "felszedni" Titeket? (Budapestről van szó)

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs barátnőm, és az idő múlásával eljutottam arra a szintre, hogy szórakozóhelyre (legalábbis a nagyrészükbe) már nem vagyok hajlandó betenni a lábam csajozás céljából. Ennek okait szerintem anynira nem kell részleteznem.:)

Nemrég rossz pillanatomban arra jutottam, hogy vitathatatlanul az egyik legolcsóbb és leggyorsabb módja az ismerkedésnek, ha kimegyek az utcára vagy bemegyek a legközelebbi plazaba (kb 50-100 méterre ) és a lehető legkulturáltabban, (beszéljünk nyíltan) teló számokat emaileket begyűjteni, vagy már akár a helyszínen randit kezdeményezni szimpatikusnak tűnő kisasszonyokkal.

Alapvetően elég jó pasi vagyok (ez most csak tényként említem, nem önfényezés), tehát bőven láttam eséylt a sikerre.

Viszont a második telefonszám után oda jutottam hogy ez már kicsit durva, és több tiszteletet kellene adnia szebbik nemnek. Magyarul ez már pofátlanság:)

Ugyanakkor az is igaz, hogy szerintem ha egy nőnek éppen egy FÉRFIRA van szüksége akkor abszolút nem érdekli az se ha pl a sarki zöldségesnél vagy a szennyvítelepen szólítja le a megfelelőnek vélt illető.

Ha pedig netán egy férjes kisasszonyt kapok el a ruhásboltban, akinek a férje épp a próbafülkében van az más kérdés...:)

Tehát mi a véleményetek?

Kultúra mindenek felett avagy a cél szentesíti az eszközt?:)



2013. júl. 29. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Gyilkos szemekkel nézek rá,bunkó p*r*aszt módjára elhajtom majd jól lealázom valamelyik barátnőmmel.


Üdv:a női egységtudat szelleme!

2013. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Haha, "kisasszony" mi vagy te, egy 19. századi őrgróf? Egyébként egyáltalán nem működik véleményem szerint ez az utcán leszólítósdi nem igazán működik. Végül nem kötekedésképpen, de ha elég jó pasi vagy, akkor miért nem szórakozóhelyeken vagy konditeremben ismerkedsz, miért a buszmegállóban szólítgatsz le nőket?
2013. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 ameoland ***** válasza:
100%

Normálisnak tűnsz,ezért megpróbálok ehhez mérten válaszolni.

Véleményem szerint a lányok mindig is arról ábrándoztak többnyire,hogy a "szőke herceg"-et a sors majd az útjába löki és mindent átjárt az a bizsergető meseszerűség. kell ez nekik,hogy elhiggyék: Ők hercegnők.

Ez szerintem egy eléggé helyénvaló elképzelés.

Viszont ha tényleg meg akarjuk ezt tenni,gondolnunk kell arra,hogy kint "a terepen" elsősorban a lányok visszahúzódóbbak. Ki ne lenne az egy idegennel szemben nem? Perceid vannak a bizalmába férkőznöd.Plusz ott vannak a mai világ tényleges vagy túlzott veszélyei.

Ezek a legalapvetőbb dolgok,amik ezzel kapcsolatba eszembe jutottak,hogy érdemes átgondolni és tudatosan készíteni önmagad ilyen helyzetekre,hogy FÉRFIKÉNT tudd kezelni.

2013. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szerintem nincs azzal gond, ha egy "szimpatikusnak tűnő kisasszonyt" leszólítasz, de ne zúdíts rá sokat, mert lehet hogy furcsának találja a helyzetet. Kérdezd meg a nevét, mond el neki hogy mért mentél oda hozzá és próbálj meg beszélgetést kezdeményezni és azzal szerintem nincs gond. De amúgy megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?
2013. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A férjem is utcán szólított le...


A bunkókat elzavarom, elég csúnyán szoktam visszaszólni.

Amikor a srác azzal jön oda, hogy szia, bocs a zavarásért de nagyon megtetszettél, ha van kedved egyszer meghívhatlak egy kávéra, akkor mindig udvarias voltam vele. Ha épp párkapcsolatban voltam, akkor megmondtam, hogy bocs, aranyos vagy, de komoly kapcsolatom van.


Ha udvarias, de nem ömlengős nyálas vagy, akkor nyugodtan szólítsd le aki tetszik.

2013. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

Soha nem ismerkedtem utcán, nyilvános helyen. Mégpedig azért nem, mert nem szeretem, ha egy férfi kizárólag a külsőm alapján tanúsít irántam érdeklődést, annál sokkal többnek érzem magam. Ha csak külső alapján szelektál (márpedig utcán mi más alapján tudna?), akkor nem valószínű, hogy pont engem keres.

Inkább társaságban, vagy neten ismerkedtem, ahol megcsillogtathatom a személyiségem, az eszem, és az alapján keltem fel valaki érdeklődését.

(Nem, nem vagyok ronda egyébként, szoktak leszólítani, de utcán még mindenkit elhajtottam.)

2013. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem mint nőnek kifejezetten bejönne, ha csak így leszólítanának. A fent leírtakban én nem látok pofátlanságot. 25/N
2013. júl. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Örülnék ha végre normális férfi odajönne hozzám, nem csak ilyen szolis kigyúrt menőgyerekek... :S
2013. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Engem már sokszor szólítottak le az utcán, voltak akiket elhajtottam mert számomra nem voltak valami szimpatikusak az illetők, és olyanok is akiknek megadtam a számom végül.Szerintem megéri megpróbálni.. nem veszítesz vele semmit. 18/L
2013. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Oszd be magadnak haver, látod, kaptál magyarázatokat jobbról is balról is :)
2013. aug. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!