Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok egy őszinte indiszkrét...

Csajok egy őszinte indiszkrét kérdés: mennyire zavar titeket, ha az utcán, ruhásboltban, buszmegállóban stb és hasonló helyeken szólítanak le, és akarnaknak "felszedni" Titeket? (Budapestről van szó)

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs barátnőm, és az idő múlásával eljutottam arra a szintre, hogy szórakozóhelyre (legalábbis a nagyrészükbe) mostanra már nem vagyok hajlandó betenni a lábam csajozás céljából. Ennek okait szerintem anynira nem kell részleteznem.:)

Nemrég arra jutottam, hogy vitathatatlanul az egyik legolcsóbb és leggyorsabb módja az ismerkedésnek, ha kimegyek az utcára vagy bemegyek a legközelebbi plazaba (kb 50-100 méterre ) és a lehető legkulturáltabban, (beszéljünk nyíltan) teló számokat emaileket begyűjteni, vagy már akár a helyszínen randit kezdeményezni szimpatikusnak tűnő csajokkal.

Alapvetően elég jó pasi vagyok (ez most csak tényként említem, nem önfényezés), tehát bőven láttam eséylt a sikerre.

Viszont a második telefonszám után oda jutottam hogy ez már kicsit durva, és több tiszteletet kellene adnia szebbik nemnek. Magyarul ez már pofátlanság:)

Ugyanakkor az is igaz, hogy szerintem ha egy nőnek éppen egy FÉRFIRA van szüksége akkor abszolút nem érdekli az se ha pl a sarki zöldségesnél vagy a szennyvítelepen szólítja le a megfelelőnek vélt illető.

Ha pedig netán egy férjes kisasszonyt kapok el a ruhásboltban, akinek a férje épp a próbafülkében van az más kérdés...:)

Tehát mi a véleményetek?

Kultúra mindenek felett avagy a cél szentesíti az eszközt?:)



2013. júl. 30. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

TE nálam soha nem jöhetnél szóba.


Akinek ilyen a hozzáállása, hogy "ha egy nőnek éppen egy FÉRFIRA van szüksége akkor abszolút nem érdekli az se ha pl a sarki zöldségesnél vagy a szennyvítelepen szólítja le a megfelelőnek vélt illető", azzal abszolút nem érdemes még csaj szóba sem állni.


Egy normális nönek nem "éppen egy FÉRFIRA van szüksége", hanem párra, az pedig nem ilyen leszólítgatós akárki. Mellesleg ha netán CSAK szexpartnert keres egy nö, akkor is ennél igényesebben keresi, aki ez a kategória, az egyrészt valószinüleg az ágyban is nagy nulla, másrészt meg akármilyen betegséget is el lehet töle kapni, vagy éppen perverz hajlamokkal rendelkezik.


Ha egy "férfi" - habár annnak nem nevezhetö az ilyen - nem tud más módon ismerkedni, mint leszólítgatva, az nem is ér semmit, sem mint férfi, sem mint ember.

2013. júl. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyanakkor az is igaz, hogy szerintem ha egy nőnek éppen egy FÉRFIRA van szüksége akkor abszolút nem érdekli az se ha pl a sarki zöldségesnél vagy a szennyvítelepen szólítja le a megfelelőnek vélt illető.


azért ez nem így van !!!


sokan vannak akik ezt utálják

pl én is, az utcán ne szólítson le max ha időt vagy helyet keres


a nőknek inkább kapcsolatra van szüksége és nem agy pasira - legalábbis ez az általánosabb dolog

1 éjszakára bármelyik szórakozó helyen talál pasit magának

2013. júl. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem örülök az ilyesminek.


Egyrészt a pasi csak a külsőm miatt szólított le és mivel nem vagyok egy átlagember, sokaknak szélsőséges az életstílusom stb. megvannak a magam elvei stb, ezért már emiatt is ilyen ismerkedéssel 99%-ban felesleges köröket futunk.

Másrészt, ha meg is adom a számom, utána elmegyünk randira és nézzem, hogy egy számomra vadidegen pasi nyomul rám, jópofizni kell,mivel erőltetett az egész.


Szóval egyáltalán nem igaz az általánosításod.


22l

2013. júl. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 LeftBehind ***** válasza:
Na most így megkérdezném a hölgyeket - Ezen kívül mégis hogyan kéne ismerkedni? Bármilyen szórakozóhelyen,csoportban vagy klubban szólítanak le titeket,az is elsősorban a külsőtök miatt lesz (mert mi más alapján) és ugyanúgy nem fogtok tudni az illetőről semmit.
2013. júl. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hat en 15 evvel ezelott viszont igy ismertem meg a mai felesegemet. A szulinapomon nem akart egy csajszi feljonni hozzam vacsorazni meg nem akarta velem folytatni a talalkakat. Amolyan szakitas fele volt.


Masnap el a plazakba es gyujtottem a telszamokat. Ketto tel szam jott ossze. Abbol az egyik a felesegem lett.


Egyszeruen csak lazan, spontan jol ereztuk magunkat egymassal! Jokat rohogtem vele...

2013. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De am tényleg, ha nem leszólítással akkor mégis hogyan kellene ismerkedni? Ha nem is az utca közepén, de egy szórakozóhelyen valahogy el kell kezdeni nem? Mert a nők maguktól nem nagyon szoktak kezdeményezni.
2013. júl. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!