Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nos a lányok tényleg nem...

Nos a lányok tényleg nem pénzéhesek?


2014. máj. 29. 14:11
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Mekkora volt az első vidi! :D Azt a szőkét nagyon keményen helyre tette a csúcsverdás csávó, de nem tudom sajnálni, az ilyen kifent picsuszok csak egyre jók...

A másik vidinél viszont nem értettem a sztorit... El akarta kísérni a csajt, az nemet mondott, de amikor már látta, hogy milyen verdával kavar, már beült volna? Valaki mondja meg, aki jobban érti az angolt...

2014. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Igen,arról van szó. Kérdezte a csaj,hogy ez a te kocsid? stb
2014. máj. 29. 19:09
 13/34 anonim ***** válasza:
88%

Sok forever alone megint megtalálta az örök kifogást, azért nincs, mert csóró vagyok.

Azért nincs barátnőtök, mert ennyire egybitesek vagytok.

2014. máj. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
^ Pontosan.
2014. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Statisztikailag a csórók szaporodnak legjobban, a gazdagok egy vagy 0 gyereket gyártanak. Ebből egy cseppnyi logikával kikövetkeztethető ,hogy a csórók is bőven találnak nőt akivel élhetnek és sok gyereket csinálhatnak akik szintén csórók lesznek és ők is találnak párt . Tehát a nők csak egy kis része nézi a pénzt, a többinek jó a szegényebb pasi is.
2014. máj. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

A tesztekben szereplő csajok, kifent plázalotyók, persze, hogy megbuknak rajta. :D Szeressétek az egyszerűbb lányokat, akik még az italuk kifizetését sem engedik meg nektek! Azok a jók, és még az ágyban is jobban teljesítenek, mint ezek! Soha nem szabad azt hinni, ha egy nő baromi csinos és formás, attól nagyobb élményt okoz, mert én pont fordítva tapasztaltam.


32F

2014. máj. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Pedig az igazi plázacicák a legjobbak szerintem is.

Én sose tuednám lejjebb adni,ezért hajtok,hogy jó életem és minnél több fullos bigém legyen.


Minnél kalibráltabb egy csaj annál inkább fontos a zsé,meg egyébb dolgok,ki legyél gyúrva,szexben maximumot nyújtsd,élvezzen el minimum 10-szer ha lehet.

Ezek ALAPOK.

Ja és meg ne próbáld felültetni a BKV-ra mert konkrétan ,,le fog köpni".


Ez van,jó nőkhöz pénz Is kell.Akikhez nem azok tutira nem csinosak,hanem átlagos semmik,átlagos hajjal,bőrrel,ruhával.

Egy igazi NŐ az nézni fogja a pénzt is.

2014. máj. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

17-es: Az IGAZI NŐ nem köp le senkit, pláne nem egy ilyen "tragédia" miatt, hogy BKV-ra kell szállnia. Te IGAZI DÍSZR1BANCOT keresel, pláne, hogy egy kanyi személyiségjegyet nem írtál le.

De nyilván zsák a foltját. :)

2014. máj. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Ha mutogatni kell a nő ,a egysejtű haverok előtt felvágni ,akkor tényleg jó a plázaribi. Tartós kapcsolatra házasságra gyereknevelésre (nem dugásra) viszont teljesen alkalmatlan és felesleges valamik.
2014. máj. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Pedig hidd el sajnos ez van.

Díszcsajt ez igaz,akire beindulok akire azt mondom ez igen,és ők nem fognak BKV-ra szállni és jogosan.

Mert vannak elvárások.


Nem tudom mire érted zsák a foltját,de menjél el egy egyszer a Tokyo,Bob bárba és nézzél szét,alap a Bömös kulcs és jó pasi mellett a tipto csinibaba.


Volt egy esetme,egyik csajjal szemeztünk,szép,formás,szexy csaj volt,amint látta,hogy szállok be a taxiba húzta a száját és köpött egyet.Pedig amúgy ,,tehetős" vagyok,de mégis.

Ez van kész,tapasztalat.

2014. máj. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!