Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nos a lányok tényleg nem...

Nos a lányok tényleg nem pénzéhesek?


2014. máj. 29. 14:11
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Egyik haverom se egysejtű hanem sikeres gazdag emberek,akik könnyen ismerkednek jobbnál jobb nőkkel, jóképűek,több komoly céggel,menő verdával és kigyúrt testtel,több nyelv tudásával.

Nem mondanám őket egysejtűeknek.Csak szeretjük a szépet nőkben naaa :)

2014. máj. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Te tudod meg a haverjaid.. Nekem nem kéne még szexre sem olyan nő aki azt nézi mibe szállok be és köpköd ha taxiba...

Akkor inkább mennék hivatásos örömlányokhoz ott tiszta a képlet ,fizetem a kiszabott tarifát és az lesz amit akarok a pénzemért. Több ezerből nőből válogatva. Mert egy ilyen bárban magát meghivató Bmw kulcsot leső cicababa nagyobb qrva mint aki ezt nyíltan vállalja.

2014. máj. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Nem járok ilyen bárokba.

A zsák a foltját dolgot úgy értem, hogy baromi felszínes és sekélyes lehetsz (csak a nő külseje érdekel), és ezek a díszp1csák is azok (csak a fickó pénze érdekli őket).

Tényleg nem értem miért nem fordulsz inkább elegánsabb prostikhoz, azok rendszerint intelligensebbek és legalább őszinték ebben. Dísznek meg dugni pont megfelelőek azok is, és tudod hogy mennyi pénzért mire számíthatsz, sőt, le se köpnek ha taxizni mentek.


A taxiról jut eszembe, szóval ezeket a luvnyákat nem zavarja, ha ittas a sofőr, a lényeg, hogy sok milkás verdával csavarodjanak fel a lámpaoszlopra? XD

2014. máj. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Igen a taxis részt én se értettem,mert ittasan nem fogok vezetni hogy ha még csak egy fél korty sört ittam akkor sem.


Sajnos ez van.

2014. máj. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

24#


Te nem valami plázacica vagy véletlenül, aki itt trollkodik nekünk, kampányolva a maga fajtájának? Értelmes férfi nem beszél így.

2014. máj. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy nem :):)

Figyelj ízlések és ficamok,neked a pl a foci a sport nekem az edzés.Kinek mi és ki jön be.

2014. máj. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Ez a pénzéhség kérdés,mindig ilyen vitákat szül,illetve sok hozzászólót. Ez is mutatja,hogy van benne sok igazság azon téren,hogy a nők ilyenek. Csak miért nem lehet bevallani ba..ki azt,hogy igen is nem mindegy,hogy egy Ladába vagy egy Mercibe teszem be a fenekem. Biztos mindegyik nő annyira vágyik arra,hogy egy Lada ülésbe üljön bele,mint egy kényelmes,fűthető Merci ülésébe. (Elnézést kérek a Ladásoktól). Vagy az sem mindegy,hogy minden nap szenvedni kell a főzéssel vagy hipp-hopp és máris egy fa.za kis étteremben találja magát a nő. Vagy ha lesznek gyerekei,akkor sem mindegy,hogy milyen körülményeket tud neki teremteni. Talán ez a legfontosabb. Ámbár sok olyan nő van szerintem,aki viszont csak a saját érdekeit nézi. Még szülni sem képes,mert úgymond elrontaná a karrierjét. De számtalan dolgot fel lehetne sorolni,hogy miért inkább a pénzes. És mielőtt valaki azzal jön,hogy általánosítok,ez nem így van. De az arány az erősen a rossz irányba dől. Vagyis a pénzéhség felé. És azt a férfit,aki már a tizedik ilyen nőbe fut bele egymás után,azt a büdös életbe nem tudod meggyőzni,hogy ez nem így van.
2014. máj. 30. 13:04
 28/34 A kérdező kommentje:
És talán az még szomorúbb,hogy a kocsi csak egy tárgy,egy eszköz arra,hogy A pontból eljuss a B-be. Sok nőnek mégis a fontosabb dolgok közé tartozik párválasztás szempontjából. De ha van is kocsi,ám az sem mindegy,hogy milyen ugye. Nehogy már egy olcsóbb középkategóriás legyen. Aztán meg rádöbbennek,amikor megmutatkozik az általuk tökéletesnek hitt férfi másik énje abban a formában,hogy néha jól elveri a nőjét,meg husángosra veri a seggét,stb. Ám sok nő,még ekkor sem hagyja el az újonnan megszerzett "álom" pasiját,inkább tűr és olykor sajnáltatja magát csak azért,hogy továbbra is min. 10 milliós kocsiba ülhessen. És mielőtt azt hinnétek,hogy irigykedek. Háát,eszem ágában sincs olyan életre irigykedni,ahol tudnám,hogy csak a pénzem miatt vannak velem.
2014. máj. 30. 13:27
 29/34 anonim ***** válasza:
A tudatalattiban működik, hogy a biztonságot keresik a nők egy kapcsolatban, és jelen világunkban mi nyújtja a legnagyobb biztonságot? A pénz. Nem direkt buknak a nők a sok pénzre. Alapvető ösztön hajtja a viselkedésüket, és az érzelmeiket is ez befolyásolja. Nem haragszom ezért a nőkre. Teljesen megértem. Tényleg nem kéne mindenféle fedezet nélkül gyermeket vállalni, ha csak nincs olyan fix lelki háttér, hogy a pénz nélkül is képes egy komoly élhető életet biztosítani a gyereknek. Ahhoz viszont komoly lelki fejlettségi szint kell, és az a kevesek kiváltsága most.
2014. jún. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
És mennyit jelent az a fix összeg a gyerektartáshoz? Milliárdokat,milliókat vagy csak százezreket?
2014. jún. 3. 12:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!