Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ők milyen anyagi...

Szerintetek ők milyen anyagi helyzetben vannak? Az a baj, hogy csak kűlső szemlélő vagyok!

Figyelt kérdés

Na szóval márkásabb( nem pont nike,adidas, de az is van nekik) cuccokban járnak. A gyereknek okos telefonja van és a kajára mindig marad pénzük. De már rég óta nem mentek el nyaralni. Most tervezik vagy a Balatonra vagy Makarszkára mennek. Az a fura, hogy 4-en laknak egy 1,5 szobás lakásban :O

Ez a fura. Szerintetek?


2014. jún. 1. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg azert van penz kajara, mert nem egy 180 nm-es haz rezsijet fizetik.
2014. jún. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor szerinted?
2014. jún. 1. 09:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

és ugyan ez mit érdekel téged?

törődj a saját dolgoddal, vagy ennyire irigy vagy?

2014. jún. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

fizetésük nagy részét erzsébet utalványban kapják - azért van mindig kaja.


okostelefont meg lehet részletre is venni.


attól, hogy valakinek a havi jövedelme magas, még nem jelenti azt, hogy örökölt is volna 10-30 milliós lakást.

2014. jún. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor szerintetek átlagosak? És az Erzsébet utalvány az kizárt!
2014. jún. 1. 09:54
 6/8 anonim válasza:
91%
4 fős családra a havi kaja kb max 50ezer ha ésszel főz az ember de akkor minden nap normális meleg étel kerül az asztalra legalább egyszer...rezsi közösköltségel minndel együtt kb 40-50 de ebbe a net a villany a távhő a telefonszámlák már benne vannak... a prioritás a kérdés...ha nekik nem fontos az hogy családi házba lakjanak akkor két átlagos fizetésből az alap kiadásokon kívül havi 50-80ezret félre tudnak rakni...egy jó minőségű márkás ruha meg kitart sokáig nem kell 3 havonta őjat venni... így már érted?ha nem raknak félre házra meg nyaralásra csak tankolják a kocsit akkor havi 30-40 marad félrerakni ami elég hvai 1-2 uj ruhára évente valamelyik kölyöknek egy uj telora stb
2014. jún. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az " furcsa" hogy vannak emberek akik ilyenekkel foglalkoznak mint Te.Az a baj számodra,hogy csak külső szemlélő vagy?Mi közöd hozzá,hogy,hogy élnek? Tegnap kérdezték tőlem,miért csináltattam magas zárt kerítést ,pont az ilyen emberek miatt mint Te.
2014. jún. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És szerintetek én is olyan gazdag vagyok mint ők?? Nekem is ilyennyeim vannak ám. Akkor ők semmivel sem gazdagabbak én tudom.
2014. jún. 1. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!