Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell az embereknek wc...

Miért kell az embereknek wc papirt használniuk?

Figyelt kérdés

Belegondoltatok már abba, hogy az ember is "csak" egy élőlény a földön?

Az állatok bél-rendszeri működése is ugyan olyan, mint az emberé.

És a végtermék is ugyan az.

Az állatok gyorsan-hamar elvégzik nagy-dolgukat, aztán tovább állnak.

-ránézésre úgy, hogy mégsem tiszta sz@r a hátsójuk!

Az embereknek wc-zés után kaksás a feneke. Az állatoknak nem. Miért?



2014. jún. 2. 15:44
1 2
 11/14 yuda ***** válasza:
100%

Az ilyen gondolkodású emberek jönnek aztán azzal, hogy ne mossál hajat, mert öntisztuló folyamat miatt magától helyre áll, vagy ne fürdjé le, de ennyi erővel minek eszel, ah úgyis megéhezel, vagy minek az a sok alvás, mert életed nagyobb részét átalszod.


Persze ezek is kapnak egyfajta elfogadottságot az együgyű emberektől, de lássuk be, egy kulturált ember ha meghallja, csak mosolyog rajtatok.


Nyilván tizenéves kiscsikó vagy és próbálod a világod a saját okoskodásoddal gondolkodásra bírni.

Tisztelet az értelmes/kulturált fiataloknak!

2014. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
67%
Én meg arra gondoltam a minap, hogy lehet az, hogy az állatok annyira illedelmesek, hogy mindig halkan pukiznak? Na ezt feleljétek meg nekem...
2014. jún. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Hát én még egy kutyát vagy macskát sem láttam, hogy dolga végeztével a fűben "húzta" volna magát tisztára.


Bár. . . . kutyát már igen. De az talán azért mert valami csípte a fenekét. :-D


Szóval az itt lévő válaszok nagy része szerintem csak teória. :-)


Viszont a nyalogatás -mint tisztítás, lehetséges.

De azt sem egyből a kinyomás után csinálják.

Híg kaksánál egyértelmű, hogy a szőrzeten ott a maradvány, de mégse úgy, hogy tiszta fos az állat.

2014. jún. 3. 06:20
 14/14 anonim ***** válasza:
Én kimosom gittelés után.Ha nincs lehetőség rá és szükséges,ott a nedves valagtörlő.Ha egyik megoldás se kivitelezhető,igyekszem minél előbb megoldani.Engem nagyon zavarna,ha a segggszőrömön egész nap lógnának a labanctallérok.De minden ember és állat más.:)
2014. jún. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!