Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek érdemes belekezden...

Szerintetek érdemes belekezdenem történetírásba?

Figyelt kérdés
Elég jó képzelőerőm van, úgy beletudom élni magam dolgokba amit elképzelek, hogy teljesen kizárom a valóságot.Eszembe jutott egy történet ami több részen át futna, és különböző szálakon.Ezt szeretném könyvbe leírni.Szerintetek érdemes belekezdenem?Már megvannak a támpontok csak nem tudom érdemes e megkezdeni.Ha igen ,tudnátok segítséget adni hogy hogyan álljak neki?Meg szeretném csinálni, mert már álmodtam is róla, és valahányszor rágondolok bizsergek és érzem hogy nekem ez kell megcsinálnom, de nem merem elkezdeni :D

2014. jún. 2. 19:26
1 2
 11/12 Osi3 válasza:
[link] bocsi az előbb rosszul ment át a facebook :DD
2014. júl. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ahogy a ,,tünetekből" látom, neked a véredben van. Az írás nem olyan mint a matek, hogy gyakorolni kelljen. Persze, lehet javítani egy megírt történeten, de alapvetően valaki vagy tud, vagy nem. És szerintem te tudsz, és előbb-utóbb, magadtól rájössz majd, hogy hol kezdd. Mert minden történet, amit leírunk, megtörtént, megtörténik, vagy meg fog történni, talán egy párhuzamos világban. Hinned kell benne, hogy a szereplőid léteznek, és egy ,,függöny" ön túl susognak neked. Csak az a feladatod, hogy leírd, amit hallasz. Ki tudja, talán valaki éppen a te történetedet írja le. Sok sikert, és fülelj! :)
2014. okt. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!