Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit csináltok, ha nem...

Ti mit csináltok, ha nem vesznek számba az emberek, ha senki sem kiváncsi a véleményetekre? 16L

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 20:33
 1/7 anonim válasza:
100%
Beveszem a Leszarom tablettát. Na meg, igazából megszoktam már.
2013. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Keresek olyanokat, akik emberszámba vesznek, akik meg nem, azokra vissza se nézek, annyit nem ér a velük való kapcsolat.
2013. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy senki, általában meg az ilyesmi nem szokott izgatni.
2013. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zoli17 válasza:

"Ti mit csináltok, ha nem vesznek számba"

ki írjuk GYIK re! :D


viccet félre téve.

van más ember is rajtuk kívűl, talán barátkozz mással.

2013. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Van egy biztos módszer.

"Hé!"

(semmi)

"HÉLÓ!"

(pofáznak egymással tovább)

"Bužik!"

(mindenki rád figyel)

"Ahááá!"

2013. aug. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Szia!


Sokat gondolkoztam már miért van ez. Elég idegesítő ha elmondok valamit, de nem néz közben rám senki. Vagy miután elmondtam akkor elfelejtik.


"Nem vesznek emberszámba" elég durva megfogalmazás. Ha barátokról van szó keresni kell másokat. Kapcsolat mely számodra akkora teher nem is igazán kapcsolat.


Nálam családi körben történik. Szerintem a probléma lehet az, hogy kevet érintkezel velük és ezért nem figyelnek rád. Akár a saját magadban is keresheted, tudom hihetelen, nem megfelelően beszélsz másokkal vagy kezeled őket.

2013. aug. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Keress új barátokat, másik munkahelyet, új társat.

Vagy ha ezek már megvoltak, nézz egy kicsit magadba, hátha ott is van valami difi...

2013. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!