Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem érzek empátiát senki...

Nem érzek empátiát senki iránt, mármint emberek iránt. Csak az állatok iránt? Akkor most hogy van ez nálam?

Figyelt kérdés

Nem értem önmagam, mert ha full pszichopata lennék, akkor az állatokat sem sajnálnám, de ha már egy kóbor kutyát meglátok, akkor is sírva fakadok, vagy ha egy olyan kutyát, akit rossz körülmények között tartanak....s egyébként vega is vagyok.....(egyrészt a finnyásságom miatt, jórészt azért, mert nem nyeri el tetszésem, hogy leöltük az állatokat puszta pillanatnyi kielégülési vágyaink miatt..

Viszont az emberekkel szemben semmi érzelmem nincs....nem sajnáltam a nagyszüleimet mikor meghaltak...ha belegondolok, hogy a szüleim meghalnának, az sem rázna meg, mivel volt már 1-2 rázós helyzetük....ha videókon nézek, hogy egy embert ölnek meg, semmi nincs bennem...csak nézem üresen....viszont ha állatkínzásról van szó...hírekben pl, vagy netes oldalakon....egyből kapcsolok, lépek tovább....el nem tudnám olvasni, nem bírnám nézni....mert tudnám, hogy kiborítana nem kicsit.

Az emberekkel, pasikkal is csak játszom, sosem voltam igazán szerelmes, szinte nem jelentenek számomra semmit a kapcsolatok....sokszor elemzem önmagam, hogy mi baj lehet velem.....mert aki egy állatot bántana...én egy baseball ütővel verném le, de aki embert bánt...nem hat rám semmiképpen sem. Más is van így? Mi baj lehet velem? Pszichológushoz nem akarok menni...isten ments...


2014. ápr. 2. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Sokan ereznek ugyanugy, ahogy te is. Nincs ebben semmi rendkivuli. Ilyen az elethelyzeted, ne idegeskedj ezen. Kesobb talan jobban alakul. A pasikkal viszont ne jatssz, mert erzekenyek :o
2014. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!