Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnak az emberek unatkozni?

Hogy tudnak az emberek unatkozni?

Figyelt kérdés
Komolyan, ezt sose értettem, egyedül mindig el tudom foglalni magam valamivel. Akik azt mondják, meg panaszkodnak, hogy "fúú de unatkozom", azok mit csináltak volna 20-30 éve? Amikor nem volt internet, faxbook, mobiltelefon, 5 millió TV-csatorna, online könyvek, videok, és nem is tudtál csak úgy pikk-pakk felhívni valakit vagy dobni egy sms-t. Aki egyedül unatkozik, az fél egyedül maradni a gondolataival, mert kevés van belőle, vagy mi? Végülis akkor saját maga az unalmas, miért gondolja, hogy majd mások izgalmasnak találják?
2014. jún. 16. 14:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon unatkozhatsz ha ilyen kérdéseket írsz ki :D
2014. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
1. Na itt a probléma...Neked lehet, hogy ez unatkozás, de nekem időtöltés, egyáltalán nem unatkozom... :)
2014. jún. 16. 14:40
 3/28 anonim ***** válasza:
Én szeretek csak úgy gondolkozni is, de amikor valaki azt mondja "úy unatkozom" azt jelenti, hogy nem tud semmi izgalmasat kitalálni, legalábbis nem olyat amit szívesen csinálna pillanatnyilag.
2014. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
ezt én sem értettem soha, és soha nem is mondtam talán ki, hogy unatkozom, úgy, hogy az valós állítás lett vona. olyan van, hogy valamihez nincs kedvem, de csinálni kell; de ez nem unatkozás... Még mikor tényleg nincs semmi dolgom, semmi kedvem nincs semmit csinálni olyankor pedig imádok elveszni a gondolataimban, sőt megkockáztatom, hogy ez az egyik kedvenc időtöltésem, rögtön az olvasás után, amit szintén akkor csinálok, mikor mások "unatkoznak"
2014. jún. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szoktam unatkozni.

Viszont van olyan ismerősöm, aki életében nem olvasott el egy könyvet, vagy egy cikket. Nincs semmi hobbija, nem érdekli semmi.

Maximum buli, ruhák. De ugye inni, szórakozni, vásárolni nem lehet folyamatosan és minden hétköznap is.

És van olyan ismerősöm is, aki "fél" egyedül lenni, egyszerűen nem tud magával mit kezdeni, ezért kapcsolatfüggő. De ha átmenetileg nincs kapcsolata, akkor szenved, hogy mit csináljon.

Abban van valami, ami írtál, hogy fél egyedül maradni a gondolataival. Vagy kevés van belőle :) Vagy fél, hogy rájönne, hogy mennyire sivár az élete és csak a külsőségek, anyagi dolgok, gyors kis azonnali örömszerzések határozzák meg. Egyébként az ilyen ismerőseimre jellemző az úgy általában, hogy nincsenek terveik, céljaik pl. tanulás, munka területén.

2014. jún. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl kevés, hanem túl sok gondolatom van, inkább ezért foglalom le mindig magam. De sajnos este lefekvés után előjönnek, így nem ritka, hogy 2-3 órán át próbálok elaludni.
2014. jún. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
1-2 éve még én sem értettem, volt annyi dolgom mint a rosseb, most meg úgy alakult, ahogy aztán örülök ha túlélem a napokat...
2014. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
45%
Én mindig is úgy gondoltam csak az idióták képesek unatkozni. Az értelmes inteligens ember az feltalálja magát ezért hohasem tud unatkozni. Én pl nem tudok unatkozni soha de sajnálom is az időt az unatkozós idiótáktól mert nekem soha nincs idöm sem unatkozni pedig néha lehet jó lenne.
2014. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Én az unatkozást max. úgy tudnám elképzelni, hogy bezárnak egy töküres szobába, ahol semmi nincs. Mondjuk ott is lehet gondolkodni, meg edzeni. De ha van ott egy könyv, máris nem tudnám azt mondani, hogy unatkozom.
2014. jún. 16. 15:42
 10/28 piriiiiii ***** válasza:
0%
Nem tudom, de nem is érdekel, mert én most megyek OLVASNI, GITÁROZNI, RAJZOLNI, ELMÉLKEDNI, REJTVÉNYT FEJTENI, és nem azon gondolkodni, hogy a másik ember milyen.
2014. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!