Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van velem? Ez nem normális,...

Mi van velem? Ez nem normális, ugye?

Figyelt kérdés
Alapjáraton nem vagyok egy nyitott, barátkozó, beszélgetős típus, de mostanában szerintem kicsit eldurvult a helyzet. Az előbbi okokból kifolyólag nem igazán vannak barátaim. A suliban beszélőviszonyban vagyok egy-két osztálytársammal, de nem találkozgattunk sem suliidőben sem a szünetekben. Velük is csak pár szót váltottam, főként iskolai dolgokról. Van pár korábbi osztálytársam, "barátnőm", akivel "tartjuk" a kapcsolatot... Már nem igazán szeretem őket, más osztályba is járunk és kicsit eltávolodtunk egymástól. Nem igazán vannak közös témáink, unalmasnak érzem magam. Nem csinálok semmit és nincs is kedvem semmihez, míg az összes ismerősöm bulizik, bandázik valahol. Senki sincs egyedül és unatkozik mint én. Az említett két barátnő próbál elcsalni filmezni, sétálgatni, de én mindig kitalálok valami kifogást és lerázom őket. "Éppen nem érek rá", "Most pont nincs kedvem", "Közbejött valami", "Nem érzem jól magam" vagy csak szimplán nem veszem fel a telefont és figyelmen kívül hagyom az üzeneteiket. A múltkor már eljöttek hozzám, én pedig bepánikoltam. Egy olyan helyre bújtam ahol nem láthattak és sírtam, úgy téve mintha nem lennék itthon. Kb. egy órán keresztül mert féltem előjönni mert megláthatnak, ha még itt vannak. Tudom, hogy ezek nagyon csúnya dolgok és beszélnem kellene velük, viszont rajtuk kívül nincs senki akinek kicsit is számítok. Bár nekik sem mondhatok el mindent, de velük egyáltalán van valamilyen kapcsolatom, az már más kérdés, hogy milyen...
2014. jún. 25. 22:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Az benne az ellentmondás, hogy én szeretném ha lenne egy igazi barátom, akiben megbízhatok és beszélhetnék neki a problémáimról (mert az van bőven) és számíthatnánk egymásra, lennének közös programjaink. Viszont úgy tűnik én mindent megteszek, hogy ez ne fordulhasson elő... Eltaszítom mellőlem az embereket, nem is engedem őket közel magamhoz és kerülök mindenfajta emberi kontaktust. A fent említett esetkor már szinte "behallucináltam" a telefoncsörgést... Azt akartam, hogy hagyjanak békén, könyörögtem és borzasztóan meg voltam rémülve.
2014. jún. 25. 22:14
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplán az a gond hogy te másféle, őszintébb barátságra vágysz. De igaz barátok nem potyognak az égből. Ha megnyílnál előttük, eljárnál velük, megbíznál bennünk akkor ebből is remek, őszinte barátság alakulhatna ki, hisz ők szeretnek téged mert mint látod keresnek de ha folyton lerázod őket akkor magadra maradsz és aztán még nehezebb lesz. Ne félj bízni bennük! ;)
2014. jún. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!