Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy vissza szerezzem az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Régen nagyon sokat bántottak a külsőm miatt.

Azóta már nagyon sokat változtam.

Tellejsen megváltozott ilyen téren az életem.

Viszont a régi dolgok miatt,sokkal jobban igénylem a visszaigazolásokat,hogy szép vagyok,jól nézek ki stb....

Sajnos a barátom nagyon keveset mondja,tudom most erre mindenki azt mondaná,hogy jaj,nem a világ vége...de emiatt sajnos elő jöttek a régi dolgaim,a régi sok fájdalom,mikor beszóltak,sorolhatnám még....

Az önbizalmam totál a nulla alatt és nem tudom mit tehetnék,hogy vissza térjen az önbizalmam.

Megbeszélni ezerszer megpróbáltam vele,de mindig veszekedés a vége,hogy ő nem bizonygat,mit tegyek,kérlek segítsetek!!!!!!!!!!!


2010. jún. 12. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig beszologattak régen h hizzak stb, aztán egy idő után teljesen elment az önbizalmam.. utána még a volt barátnőm is rátett egy lapáttal mert neki se voltam elég jo, persze azt mondta h soha nem hagyna el senkiért.. ezek után én már inkább maradok egyedül!
2010. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ugyanez a problémám,hogy elég vékony vagyok,és emiatt megint gátlásossá váltam:'(
2010. jún. 12. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb az ha vékon vagy, mint egy ha egy tonnás bálna lennél, szerintem. Akinek nem tetszel, az meg ne nézzen rád. Nem szabad felvenni az ilyesmit! Én is vékony voltam, piszkáltak is vele, akkor még zavart. Aztán rájöttem, hogy mindenki más, és kinek milyen külső adatott, azt kell elfogadnia. Mostanra híztam egy pár kilót, most sem vagyok kövér egyáltalán, sőt még mindig vékonynak tartanak, de nem bánom. Csak ma két modellügynökség meg fotós keresett fel! Bármi megtörténhet, fgadd el, így vagy szép és jó, ahogy vagy! És fel a fejjel:) 18/L
2010. jún. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2010. jún. 12. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki beszól ilyen miatt csak hivjal és leütöm xD Én is igy voltam amúgy de idő után ha elgondolkozol rajta akkor rájössz hogy már nincs okod-csak el kell lazulni kicsit.
2010. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!