Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza az önbizalmam?

Figyelt kérdés
A párom semmibe vesz. Vannak rossz tulajdonságaim, de kinek nincsen. Mégis a párom nem tart semmire. Bármit teszek, én egy kis senki vagyok. Mellette nem érzem magam nőnek. Mások tudnak értékelni, ő viszont nem. Nem is tudom egyáltalán mit akar akkor tőlem, és miért van velem. Panaszkodik, hogy velem nem lehet semmiről sem beszélgetni, de ha elkezdek egy témát, akkor vagy gyorsan "hülyének nyilvánít", hogy ilyen hülyeségről beszélek, vagy gyorsan témát vált, vagy csinál valami mást. Így jó vicc, hogy nincs kedvem vele beszélgetni, hiszem mindig ez van. Múltkor a parkolóban egy idegen sértő megjegyzéseket tett rám, mivel számára nem maradt parkolóhely ( és itt kell elmondanom, hogy én már rég beálltam, amikor ő jött), akkor a párom még engem tolt le, hogy minek hagyom magam. Nem várom el, hogy megküzdjön értem a hétfejű sárkánnyal, vagy hogy veszekedni kezdjen miattam a pasival, de azért azt mégsem vártam volna el, hogy ez miatt még engem hibáztasson. Az önbizalmam alaposan megcsappant. Sokan szeretnek, mint embert, sokan tartanak jószívűnek, mosolygósnak, és humorosnak (és most csak azt írom, amit másoktól hallok)de a barátom miért vesz semmibe? Nem vagyok se csúnya, se buta. Hogy lehet az, hogy még egy idegen is többre becsül, mint ő? Hol hibáztam? Mi a nem jó bennem? Mint nő úgy érzem kudarcot vallottam. A legrosszabb az az, hogy amikor vele vagyok, akkor már szinte kezdek ügyetlenkedni, meg nincs kedvem még az emberekkel beszélni se. Vagy csak én lennék túl érzékeny? Baj az, ha megbecsülésre vágyom. Ő azt mondja megbecsül, meg elfogad. Lehet csak én reagálom túl?
2011. júl. 16. 02:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Kérdés 1 (amiből fakad majd a kérdés 2) : Miért vagy vele?

Kérdés 2 (ami a kérdés 1-ből fakadt): szeretsz sorban állni a lóf*szért?

2011. júl. 16. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Energiaelszívó vámpír szindróma.

Valamiben te is legyél jó amire büszke lehetsz.

Kezdj el valami sportot.

Az önbizalmat meg sikeresen legyőzött akadályokból lehet szerezni.

2011. júl. 16. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Talán lelkileg szüksége van arra, hogy téged "lenyomjon", csak így érzi magát jól.

Tudom, semmi közöm hozzá, és nem szokásom, hogy ilyet írjak itt gyk-n, de ilyen helyzetben, a saját érdekemben lépnék.

2011. júl. 16. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Milyen lépésre gondoltál? Hagyjam el, vagy menjek bele ismét egy veszekedésbe?
2011. júl. 16. 04:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2011. júl. 16. 04:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Lépés: továbblépés, vagyis nem folytatnék egy ilyen kapcsolatot.
2011. júl. 16. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

- én meg felteszem megint a kérdést annyi rendes srác van pl itt ezen az oldalon is aki vágyik egy normális kapcsolatra és akitől a lány megbecsülést és tiszteletet is kapna a szeretet mellet AKKOR MI A FENEÉRT AZ ILYEN BUNKÓKNAK JUTNAK A RENDES ÉS NORMÁLIS CSAJOK


ÉS FŐKÉPPEN MIÉRT VAGY MÉG VELE ???????


RENGETEGEN VANNAK AKIK JOBBAN MEGBECSÜLNÉNEK


23f .... még nem volt barátnőm ...de ha majd lesz én nem leszek olyan mint az a degenerált mocsok

2011. júl. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!