Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi jutna eszedbe ha csak úgy...

Mi jutna eszedbe ha csak úgy rád mosolyogna egy ember az utcán?

Figyelt kérdés

Rosszat, vagy jót feltételeznél róla? Esetleg visszamosolyognál? Mondjuk egy 20onéves srác, mondjuk. :P

Kort és nemet is írjatok pls. :]


2014. júl. 5. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az jut mindig eszembe,h biztos én is önkéntelenül mosolyogtam,mivel egy optimista alkat vagyok.
2014. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel magamból kiindulva nem mosolygok másik srácra, ezért tegyük fel hogy egy lány az jelen esetben, gondolhatnék arra hogy tetszik neki a megjelenésem, izmaim, vagy röhejesnek tart amiért a mostani divatnak megfelelő ruháim vannak.

22F

2014. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha normálisnak néz ki,jót feltételeznék róla gondolom, de nem biztos hogy visszamosolyognék, nem szokásom, kivéve ha nagyon tetszik. :P
2014. júl. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy, hogy hány éves, hogyan néz ki, nekem jól esik, természetesen ha rám mosolyognak és igen visszamosolygok.A mosoly között is van különbség, van aki gunyosan mosolyog és van aki kedvesen.Nekem általában az utolsó a tapasztalatom.

Viszont, ha valaki ugy néz rám, mint aki ölni készül, olyankor az jut eszembe, hogy vajon mi lehet a gondja.

2014. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én általában visszamosolygok, csak akkor nem, ha a srác láttán menekülhetnékem támad. :D

Az első ami megfordul a fejemben, hogy ismerjük-e egymást. Még az is eszembe jut, hogy ez a srác milyen optimista lehet, vagy jó kedve van, valami jó történt vele.

Általában örülök neki, imádok mosolyogni, mosolyt csalni mások arcára, és örülök neki, ha valaki rám mosolyog. :) Jót feltételeznék, ha csak úgy random mosolyog emberekre, akkor sokkal inkább barátságosnak könyvelem el, mint mogorvának :DD

15/L

2014. júl. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Rosszat feltételeznék.

Nem mosolyognék.

26/L

2014. júl. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

-Összetévesztett valakivel.

-Bejövök neki.


Jót feltételeznék.:) Inkább meglepődnék,csodálkoznék.17/L

2014. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!