Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy fiú nem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiú nem tetszik, akkor nem is vagytok hajlandóak vele elmenni randira, vagy beszélgetni vele egyet, hátha nagyon értékes barátra vagy párra leltek? Nem érzitek picit felsőbbrendűnek magatokat, hogy mindig ti választotok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Én fiú vagyok, de én sem randiznék olyan lánnyal aki nem tetszik. Lehet akár milyen kedves, meg belső értékek blabla... ha nem tetszik, bukott az egész.
2014. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Amúgy tudom, hogy ez legkevésbé zavar titeket, hogy egy rendes srác lelki világát ezzel összetörhetitek akár örökre, hiszen ott van még sok sok ezer és millió díszpinty pasi, aki majd jól megtöm benneteket, aztán sírtok. Meg nem zavar benneteket, hiszen ebben nőttetek fel, ez a természetes nektek, hogy ti vagytok az ,,ítélethozók". De azért megkérdem illendőségből, hogy nem-e szórja a zab azt a formás, majd később löttyedt feneketeket?
2014. jún. 7. 21:39
 3/11 A kérdező kommentje:
Én viszont, ha van egy minimális vonzalom, akkor már elmegyek randira. Nem várom Angelina Jolie-t, hogy csak vele menjek el, mert akkor senkim sem lesz. Ellenben a lányok várják Ben Affleckot vagy valami hasonszőrű egyént, az alatt nem mennek el senkivel sem.
2014. jún. 7. 21:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez engem nagyon érdekelne, hogy miért van így! Sok esetben még esélyt sem adnak az efféléknek (én is ide tartozok)!
2014. jún. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem, mert félreértené.
2014. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem attól is függ, hogy mennyire ismerem. Ha már ismerem annyira, hogy tudom, hogy nem működne, nemet mondanék. Ha nem, akkor a kisugárzáson múlna meg azon hogy mennyire tetszik az amit megismertem belőle, vagy hogy vannak-e nagyon taszító tulajdonságai.

Lehet, hogy rossz szokás, de ismeretleneknek mindenképp nemet mondok, legyen szó Shrekről vagy Brad Pittről. Interneten például ezért nem is ismerkedem.

2014. jún. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha velem nem randizna egy pasi, akinek nem tetszem, nem törné össze a lelkivilágomat. Inkább az, ha megtudnám, hogy jótékonyságból hitegetett, miközben soha semmit nem érzett irántam. Na az a megalázó, nem egy udvarias visszautasítás.
2014. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem mennék el, mert akkor az lenne hogy adok neki egy vak lehetőséget, hogy aztán pofára essen és én legyek a hibás. És szerintem te se nagyon mennél egy egy olyan lánnyal, aki egyáltalán nem tetszik, se a külseje, se a belseje. És az, hogy értékes barátra leljek? nem, az nem lenne barátság..
2014. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
" külső megfog, belső megtart "...
2014. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bunkosag...pl

Egy csinosabb lany elmegy egy kevesbe helyes fiuval egy romantikus randira...esetleg a lany ra se mer nezni a fiura mer nem tetszik neki....evvel sok szunet van a beszelgetesben ergo nincs kommunikacio...a csaj adott 1 eselyt hisz elment a fiuval...mig a fiu a csajra eleg sok penzt koltott (azt hitte a lanynak szamit a penz es el akarta kapraztatni) a lany emiatt rosszul erzi magt... a lany ad megegy eselyt beleegyezik a jarasba(fogjuk ra h a belso tulajdonsagai miatt)...a fiu minden percben rair a lanyra a lanyt ez zavarja kikapcsolja a telojat...masnap talalkoznak a fiu megkerdezi h mier nem irt vissza...a fiu szomoru...a lanynak ez is rosszul esik es megmondja a fiunak h ez nem mehet igy tovabb es szakit...azota nem beszeltek es soha tobbet nem lattak egymast...

En nem altalanositani akarok ez csak velem/velunk tortent az biztos h mindenki mashogy viselkedett volna

.ez csak egy pelda...

En tudom ateltem

Ha talalsz egy lanyt akinek a nezeseben latod a csillogast amit feled mutat akkor hivd el

Ez az 1.kapcsolatom tortenete a 2.kapcsolatom jelenleg a 8.honapban jar a baratom nem helyes de borzasztoan megszerettem a belso tulajdonsagai miatt:)

16/L

2014. jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!