Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lehet az oka, hogy az...

Z33 kérdése:

Mi lehet az oka, hogy az emberek egyre többet foglalkoznak a telefonjukkal, mint a munkájukkal?

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Az hagyján, hogy a munkájukkal, de többet foglalkoznak a telefonjukkal, mint a családjukkal. Nem tudom mi az oka, mert engem ezidáig nem kerített hatalmába a telefonimádat, viszont minél többet nyomkodják, annál nagyobb ellenszenvet vált ki belőlem fokozatosan.
2014. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Mert az internet és közösségi oldalak megszállottjai. És nem csak a munkájuknál foglalkoznak velük többet, de sokszor sajnos a személyes kapcsolatoknál is többet foglalkoznak velük.
2014. júl. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha elmennek kocsmázni vagy nyaralni akkor is mindenki a telefonját nyomkodja.
2014. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam reggel tömegközlekedéssel utazni, de pénteken úgy hozta a sors. Majdnem hangosan nyerítettem, mert körülöttem MINDENKI a telefonjával babrált. Volt, aki csak tartotta a fülénél, más nyomkodta, beszélni egyikük sem beszélt. Hát olyan volt, mint egy abszurd film.:)
2014. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4. Lehet valami figyelemfelhívó sajátos flashmob szemtanúja voltál :-D
2014. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Á, ezek napi rutinnal utazók voltak, biztos minden nap így ütik el az időt, állva a tömegnyomorban. De lehengerlő egy élmény volt:)
2014. júl. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még tömegnyomorban hagyján, el kell ütni az időt, de mikor egy sörözés, kocsmázás abból áll hogy mindenki telefont nyomkod. Vagy családi összejövetelen ugyanez.


Munkahelyen mondjuk le is tiltanám az ilyen oldalakat, vagy elvetetném a telefont ha az a munka rovására megy.

2014. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 GyőriMiklós válasza:
7.egyet értek.. :) :)
2014. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert nincs elég munkájuk.
2014. júl. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!