Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jelentkeztem egyetemre, de...

Jelentkeztem egyetemre, de megbántam! Félek! Ti hogy éltétek túl a bizonytalanságot?

Figyelt kérdés

Félek tőle! Ismeretlen az egész! Teljesen más mint az általános/gimi.

Mondták, és itt is olvastam sok kérdést, hogy elég rossz!


Először is, nincs ofő, meg igazgató, aki szól, meg kérdezhetsz tőle, állítólag leszarják ha megbuksz, nem jársz be órára, nem érdekel senkit.


Másodszor nem vagyok egy ismerőkedős típus. Gimiben is 2-3 osztálytárssal beszéltem, a többiek lenéztek, mert nem buliztam, nem ittam.

Igen, az egyeteisák híresek az ivásról, bulizásról! Hát én nem fogok gólyatáborba menni, meg kocsmába velük! Így már pár ember alapból utálni fog!


Hogy fogok ismerkedni velük? állítólag lesz vagy 200 csoportársam! bemegyek egy előadóba 200 ember közé beülök! Szólítam le aki mellettem ül? Láttam az elaőadó teremről képet, hatalmas emelkedős sorok tele székekkel! Hoa üljek? tök nagy az egész! EGyáltalán nézik hogy ott vagyok-e? Mert utáltam hogy reggel 8 tól délután 3 ig minden nap bent legyek! Mindig lógtam!

És a tanárok folyton csesztettek hogy hol voltam az órájukról!


Állítólag a tanár, vagy előadó sok nem érdekli, hogy sose látott, de másik direkt szivat és kérdezget, meg zht iratta!


Hogy fogom tudni melyik terembe kell mennem? Elvileg nics ofő, ott fogok kóvályogni a hatalmas egyetem folyósóin?


Mi az a ZH? Azt mondták az az, hogy ha rossz napja van a tanárnak olyat kérdez amiról szó sem volt, és mindneki bukik!


Félek ettől az egésztől! Mit tegyek? Abban reménykedem nem vesznek fel, aztán megyek valami okjra!

Ti hogy éltétek ezt túl? Milyen volt először a fősikolán/egyetemen?

18/F



2014. júl. 11. 15:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Miért nem akar segíteni semmiben a csoport felelős tanár? Miért nem viselkedik úgy mint egy osztályfőnök ha már felveszi a pénzt?
2018. szept. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!