Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek idegesítő facebook chaten?

Figyelt kérdés

Mindenki annak tart kb. akivel beszélgetni próbálok ott, és van egy-két tippem hogy miért, de nem vagyok benne biztos, szerintetek ezek idegesítőek lehetnek?

1. Akivel jóban vagyok és fent látom hajlamos vagyok gyakran ráírni, akár szinte naponta is.

2. Amikor valakivel beszélgetek ott, néha elég hosszan fogalmazok, és gyakran írok újabbat.

3. Kérdezni is elég gyakran szoktam, főleg ha a másik nem hajlandó semmit írni magától.

4. Ha valaki nem ír vissza tartósan, akkor szoktam olyant írni hogy miért hagytál itt vagy hogy zavarom-e vagy ilyeneket.

Ezeken kéne valamit változtatni? Ha kéne akkor hogyan?


2014. júl. 21. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
41%
nekem az jött le hogy te egy ilyen kis minden lében kanál mitugrász vagy :DD sajnálom te ilyen vagy :-/ ezen nem tudsz változtatni idegesíteni fogod az embereket mert ilyen vagy :S de vannak hozzád hasonló emberek majd megtalálod és az lesz a barátod ^^
2014. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

gondolj bele ugy, h te a kedvenc sorozatod v mittom mit nezel, o meg allandoan irkalna, mast nem hallanal csak pityeg az a sza#...

nem biztos h a chat a legmagasabb prioritasu nala, vagy masnak is ir, ahol fontos tema is van. persze h idegesiti. en pl jatek kozbe is fenn vagyok, ha neha ahhoz van kedvem, lanyom ir felorankent megnezem irok neki, de felpercenkent csipogna a chat....

2014. júl. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!