Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elítélendő, ha férfi létemre...

Elítélendő, ha férfi létemre nem szeretek nyáron félmeztelenül dolgozni, meg utcán lenni?

Figyelt kérdés

Mert sokan dolgoznak félmeztelenül, meg múltkor felszállok a buszra, és 3 srác ül hátul póló nélkül!


És mindig kérdik, ha melózunk a napon, hogy miért nem veszem le a pólóm meg fogok sűlni, rám izzad!

De szerintem a strandra való a félmeztelenkedés, nem a buszra, meg a közértbe...


Gáz ha én nem szeretek félmeztelenül lenni?

17/F



2014. júl. 21. 12:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
21%
12:42 Sztem sem helyes, hogy a nemek megítélése között ilyen diszkrepancia van, de én inkább azt mondom, járhasson mindenki félmeztelenül, akinek olyan kedve van. És akkor mindjárt a szoptatásból sem csinálna senki akkora tragédiát.
2014. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
22%

"A félmeztelenkedés, a strandpapucs, az övnél is rövidebb p*csanadrág nem az utcára való."

Egyrészt ez még mindig egyéni ízlés kérdése, másrészt a papucsnak mi köze a pólóhoz? Neked nem kell hordani papucsot, de ha más hord, az ugye nem baj? :)

2014. júl. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%
Már mért lenne gáz, a te gondolkodásod a normális.
2014. júl. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
19%

nem elitélendő,sőt még furcsának sem mondanám,nálad nem fér bele a minden napi tehendőkbe ennyi.

ha egy csinos 20-30as nő lennél szép cicikkel akkor teljesen más véleményen volnék.

2014. júl. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%
Jól teszed, ha egészséges akarsz maradni. Mellesleg, aki mesztelenkedik a melegre hivatkozva,nem lesz kevésbé melege ha leveti a pólóját, vetkőzne tovább ha tehetné kibújna a bőréből is mert olyan melege van. Érdekes módon a sivatagban inkább eltakarják magukat az emberek a meleg elől nem pedig ki.Lassan járj, tovább érsz, öltözz fel, tovább élsz:))
2014. júl. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Szerintem sem gáz, te ezt szereted és kész.


Én veled ellentétben nagyon szeretek félmeztelenül lenni. Valahogy jobban érzem magam, ha nincs a felsőtestemen semmi. Eleinte én is úgy voltam, mint te, de a sok nyaggatás miatt végül kipróbáltam. Az első pár nap fura volt póló nélkül, de végül megszoktam. Most már egész nap félmeztelenül vagyok otthon, még aludni is így szoktam. Csak akkor veszek fel pólót, ha megyek valahova. A kerti munkát is mindig félmeztelenül csinálom. Nekem így kényelmesebb, és fűnyírás közben letudom a napozást is. Télen pl. Reggeli kávé helyett inkább behozom a postát, leviszem a szemetet vagy csak kimegyek pár percre félmeztelenül a -10 be.


Végül a legfontosabb: Nem bunkóság félmeztelenül lenni, de vannak dolgok, amik amiket nem kéne félmeztelenül csinálni. Pl. közértbe járni, bkv-zni, utcára menni, vezetni, stb.


Ui.: Azért szerintem próbáld ki póló nélkül kb. egy hétig! Nem veszítesz vele semmit, ha pedig mégsem jön be, abbahagyod.


17/F

2016. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
5%
Ha a ferfiak lehetnek felmeztelenul a meleg miatt,akkor a nok miert nem lehetnek?Legalabb otthon.
2016. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
23%

17. A nők is lehetnek félmeztelenül. Otthon mindenki azt visel vagy nem visel, amit akar. A nőknek a melleik miatt nem lehet nyilvános helyen(pl. Balaton, városliget, ház előtt) félmeztelenül lenni. Ez kb. Olyan, mintha egy férfi a nemiszervét mutogatná nyilvánosan.


Lehet jönni az emberi jogokkal, a feminizmussal, az egyenlő bánásmód maszlaggal, stb. De ez nem változtat semmin. Higgyétek el, ha nekünk srácoknak lenne mellünk(NEM KÉPZELI EL, NEM RÖHÖG!!!), hidd el, mi sem járhatnánk félmeztelenül. Amúgy biztos van olyan dolog is amit a nők csinálhatnak de mi nem.

2016. máj. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
39%
Azért érdekes,hogy a nyolcvanas években normális volt a nyaralókban,a Balatonon, a sok vízparton,a tengerekről nem is beszélve,hogy a nők töbsége monokinizett,láttam olyat is ,hogy a tengerparton sokszor félmeztelenül ültek le a legközelebbi étterem asztalához,pont mint a férfiak.És mindenki elfogadta,senkinek nem tűnt furának.
2016. máj. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
8%
1990 vízválasztó volt: minden hülyeség bejött Amerikából. A butaság, a prüdéria, a térdig érő "rövidnadrág", az egyre nagyobb fürdőruhák és a meztelenség természetességének kihalása.
2017. aug. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!