Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesít, hogy...

Csak engem idegesít, hogy fb-en ha valaki feltölt magáról egy képet, főleg a lányok, akkor mindenki halálra dicséri?

Figyelt kérdés

Pl jajde szép vagy, te vagy a világon a legszebb.

közben meg olyan csúnya, mint egy bányarém.



2014. júl. 21. 16:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Miért zavar ez téged? Lehet, hogy nem szép, de a barátai kedveskednek vele, és szereznek neki néhány szép pillanatot. Ennek mindenki örül. Most mégis, nincs akkora kőbunkó a Földön, aki odaírná, hogy húú, de ronda vagy (nem viccből, hanem komolyan). Akkor inkább csöndbe marad mindenki.

Aki esetleg tényleg kirívóan ronda, akkor nem fogok még egyet belerúgni, van elég baja szerencsétlennek. Ráadásul nekem se lenne jobb, ha belegázolnék a lelkébe, sőt rosszabb.

2014. júl. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
persze, hogy nem! Nem kell megsérteni senkit. Csak mégis felháborító egy kicsit, h 1000 szívecskét küld minden kommentjéhez, a helyesírása meg 0. Azt hiszi magáról h szép és akkora egoja van h jó hogy el nem durran a feje. Komolyan az ilyen oldalaktól csak butul az ember.
2014. júl. 21. 19:25
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező felmenni olyan oldalakra ahol nem érzed jól magad :D
2014. júl. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
hat azért van jó oldala is. Ép most is fenn vagyok :D
2014. júl. 21. 19:31
 15/23 anonim ***** válasza:

11es vagyok. Adok egy tanácsot. Le lehet tiltani azokat, akik idegesítenek, vagy nem is leszel az ismerőse. Lehet olyanra formálni a facebookodat, amilyen te magad vagy. Én csak azokkal foglalkozok, akik amúgy is aktív részei a valódi életemnek.

Másodsorban, pedig neked se olyan nagy szám a helyesírásod, úgyhogy hallgatnék a helyedben.

2014. júl. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
mitől is? Mert néha lemarad egy ékezet? Ezek szerint te tényleg nem láttál még olyat fb-n.
2014. júl. 21. 20:15
 17/23 anonim ***** válasza:

De, láttam már.

Te meg úgy látszik még a saját hibádat sem veszed észre. Ha épp az két p, ha azt akarod kifejezni, hogy éppen most. Az ép az mást jelent. Én most nem okoskodni akarok, csak úgy kritizálj másokat, hogy benned meg van az az erény, amit belőlük hiányolsz.

2014. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek azért csinálják, mert tudják, hogy dicsérni fogják, és ez jól esik nekik, de arra nem gondolnak, hogy mekkora kamu az egész és élőben meg valaki odavágja neki az igazságot, akkor meg meg akarja ölni magát...
2014. júl. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
inkabb szanalmas, mikor a vak is latja xD
2014. júl. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük és kész.

Instant léleksimogatás, és egó növelés. Ezeket csak a roppant felszínes emberek csinálják, akiknek elég ennyi is. Ugyanide tartozik a "belső a fontos" idézetek mellé kitett kép a csaj melleiről.

2014. júl. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!