Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék feljebb kerülni...

Hogyan tudnék feljebb kerülni a hierarchián?

Figyelt kérdés

Minden barátom hátam mögött kibeszél, de van aki előttem is.

Hogyan tudnám azt elérni, hogy komolyan vegyenek? Nem szeretném, hogy beskatulyázzanak már első látásra egy rossz rétegbe. Hogyan tudnék feljebb kerülni a hierarchián? Ezzel születni kell? Szüleim is mindig ilyen gondokkal küzdenek, nem tudom velük megbeszélni. 18/f


2014. júl. 26. 23:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Mondják, hogy ne akarj az lenni aki nem vagy... Ne legyél olyan emberekkel akik a hátad mögött beszélnek rólad... És az nem nevezhető 'barátnak'..

Keress olyan embereket, akik olyanok mint te. Én őszintén szólva lexarom a hierarchiát.. Meg hogy hol is állok. Vannak megbízható barátaim, akikre bármikor számíthatok, segítenek, és ha mélyponton vagyok, kihúznak. Velük olyan mintha nem is létezne a hierarchiai rendszer.Hidd el, ha idősebb leszel, senkit nem fog érdekelni, hogy mennyire vagy népszerű, és milyen a társaságod. Csak téged érdekeljen, és a z a lényeg, hogy jól érezd magad velük.

2014. júl. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!