Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi történik...

Szerintetek mi történik velünk miután meghalunk?

Figyelt kérdés
Valahogy nagyon rossz kedvem van, mert összevesztem a legjobb barátommal, egyedül érzem magam és saját magamban is problémákat látok. Sajnos genetikai problémákat látok magamban amik még nem jöttek elő, de jelei vannak. Na mindegy.. egyedül érzem magam, ezért erről szeretnék most beszélgetni. Akinek van elképzelése írjon választ ide :) 16/F

2014. aug. 7. 18:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan dolgok amikre ember nem tud rájönni, és gondolom ez nem véletlen. Még a bolygónkat sem tudjuk elhagyni, mivelhogy nem érünk el addig, hogy találjunk egy jót, mivel szinte semeddig sem érünk el akkora az univerzum, nem hogy akkor még a halál után...
2014. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%
Hát, nem tudom. Szerintem felesleges ezzel a kérdéssel túlságosan sokat foglalkozni, hisz úgysem tudjuk meg. Élj becsületesen, igyekezz kihozni az életedből a lehető legtöbbet, és akkor ha van túlvilág, csak nem fognak a pokolra száműzni. Ellenkező esetben meg elmondhatod, hogy legalább becsületesen éltél..Mást nem nagyon lehet tenni.
2014. aug. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem hinném h az volt ,nem kital.., bár , ki tudja? Ez a 8-asra
2014. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%

Én nem szeretnék új életet. Nem akarom, hogy butább, rosszabb legyek, mint most vagyok. Nekem jó így, ahogy most vagyok, nem akarok másmilyen lenni.

Viszont lehet, hogy ebben az életemben érdemelem ki a következőt. Elképzelhető. Erre sohasem fogjuk megkapni a választ.

2014. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy rendkívül fontos kérdés. Nagyon fontos a válasz rá!
2014. aug. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
25%

A földi lét után jön az örökkévalóság.

Mindenkinek meg kell állnia egyszer a Teremtője előtt, és számot kell adni minden tettért.

A mennybe csak azok mennek akiknek egyetlen bűnük sincsen.


Te ilyen ember vagy?


Ha nem, akkor szükséged van a Megváltóra, Jézusra. Ő megváltott téged a bűneid igazságos büntetésétől, mert magára vállalta.

Az ok amiért ezt tette: mert szeret téged!


Ő tud neked egy új életet adni, amiben már Ő fogja a kezed.

2014. aug. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
és akkor ha már fönt leszek a mennyben, vagy "valahol", akkor egyedü leszek, vagy a föntiekkel? Esetleg rokonaimhoz kerülök majd? De ez nem biztos, mert a nevük csak a földön jelentékes ott már nem.. és ha nem fogunk ott fent sehogy sem kinézni.. vagy valahogy kifogunk? naés hogy?
2014. aug. 8. 17:11
 18/20 anonim válasza:
0%
Ez egyszerű! Ha istennek tetsző életet élsz és megtartod a parancsolatait akkor a mennybe kerülsz! Ha pedig nem akkor a pokolba!
2014. aug. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Oltyán Ibolya válasza:
Te ember aki fáról és relaxról beszélsz... Tudod miket halandzsálsz itt össze-vissza?... Grat,jár a taps azért,mert próbáltál valami okosat mondani amit most találtál ki..... A kérdező válaszára azt,tudom mondani ez egy örök kérdés lesz minden ember számára ami megválaszólhatattlan...Minden ember másban hisz pl.: -lélek vándorlás stb...De senki sem tudja egyiket sem bizonyítani.... De ha ez a témakör most érdekel utánna nézhetsz a klinikai halálnak is
2015. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 világvége1 ***** válasza:
A pokolba vagy a mennybe megy a szellemünk.
2020. jún. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!