Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nő kap egy maflást...

Ha egy nő kap egy maflást mert nem tudott viselkedni, az szerintetek nagy baj? Vagy legyen a nő akármilyen bántani nem szabad? 34f

Figyelt kérdés
2014. aug. 10. 10:36
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
12%
Én egyszer nagyon felidegesítettem a volt pasimat. Rám emelte a kezét. Összekuporodtam reflexből, mert akkor tényleg azt hittem, na most pofán leszek csapva. Sírtam. És akkor megsimogatott, hogy mekkora egy hlye p*csa vagyok már, sosem ütne meg egy nőt sem, de ne idegesítsem tovább, mert hazazavar az anyámhoz. Azóta nem idegesítettem fel senkit sem (alázni meg amúgy sem szoktam), de részemről egy igazi férfi sosem ütne meg egy nőt sem. Rámcsaphatja az ajtót, otthagyhat gondolkozni vagy ne szóljon hozzám, de ha megütne biztos, hogy 1 tizedmásodperc alatt válna a szememben patkánnyá és annak ott annyi. Ha valaki aláz, tedd ki a pcsába és majd jön másik.
2014. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
83%

"részemről egy igazi férfi sosem ütne meg egy nőt sem"


részemről meg egy igazi nő soha nem idegesít fel annyira egy pasit, hogy annak megforduljon a fejében is, hogy megüsse

2014. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
20%
Nem fogom neked kiteregetni a magánéletemet, de azért annyit elárulhatok, hogy nem unalmamban kezdtem el idegesítő lenni hanem mert engem alázott előtte a pasi. De tudod mit? Üssed akkor a nőket, óriási király vagy, nem gáz, sőt megérdemeljük. Tuti találni fogsz magad mellé hasonlóan színvonalas nőt is aki eltűri.
2014. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
89%
Ki mondta hogy ütöm? Pont hogy béketűrő vagyok. De ha már felmerülne bennem, hogy olyat tett, amiért legszívesebben megütném, akkor biztos dobom. :D
2014. aug. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
78%

Elfogadható, amennyiben szerinted az is rendben van, hogy az asszony pofán csapjon ha megcsaltad, nem szereltél meg valamit pedig többször kérte, bunkón viselkedtél nyilvánosan.

Képzelj el olyan helyzetet, ami után kapsz egy jókora maflást. Szerinted ez a megoldás? Hogy pofonokkal oldjuk meg a problémás helyzeteket?


Ha ciki az asszony, akkor hagyd ott a fenébe.

2014. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
61%
Felnőtt ember nem pofozkodik. Lényegtelen a nem vagy a helyzet. Persze akik megmaradtak óvódás szinten ezt úgysem értik.
2014. aug. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

helyzetfüggő.


de az biztosan nem igaz, hogy valakit csak azért mert nő nem szabad megütni. a női börtönökbe sem szép szóval kényszerítik be a bűnözőket.

2014. aug. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%

Sok pofára ejtett luzer kiélheti virtuálisan a frusztrációit. :D Szerintetek mennyire vagytok szánalmasak?


Kérdező, te kapsz egy maflást egy 40 kilóval nehezebb embertől, mert szerinte nem tudtál viselkedni. Nagy baj?


Mindig úgy sajnálom, hogy ez a sok agresszív barom velem még nem próbálkozott. Nem nagyon lenne alkalmas végtagok amivel itt a mocskolódást pötyöghetnétek..

2014. aug. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

28. Pont hogy te pötyögsz mocskolódásokat: lúzer, frusztrált, agresszív barom,


Ráadásul pont te agresszív barmozol, aki szintén verekedne, fenyegetőzik, hogy "mi lenne", és végtagokat törne?

Hát, ennyi erővel akkor kezdheted a sajátoddal. :DD

2014. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Általános tévhitek:

1. „Vannak nők, akik az állandó zsörtölődésükkel egyszerűen kiprovokálják a verést.”

2. „A nőnek irányításra van szüksége. Különben honnan tudná, mit kell tennie?”

3. „Ha jó feleség volna, akkor nem verné a férje.”

4. „Vannak nők, akik maguknak okozzák a verést, mert nem hajlandók házaséletet élni a férjükkel.”


Egyik állítás sem igaz – ezek pusztán kifogások, amelyek az áldozatot teszik felelőssé a bántalmazó felelőtlen és erőszakos viselkedéséért. Senki sem érdemli meg, hogy megverjék, még ha olyan dolgokat tesz is, amelyek a másik ember számára idegesítők vagy zavarók. Senkinek nincs joga a partnerét megverni, s főleg nincs joga arra hivatkozni, hogy egy másik felnőtt embert „irányítania” vagy „nevelnie” kell. A tettéért azt terheli a felelősség, aki üt. A „nő nevelésének” joga szintén abból a hitből táplálkozik, hogy egy férj akár bántalmazással is kierőszakolhatja akaratát, és hogy a saját igényei szerint formálhat egy másik felnőtt embert. Ne felejtsük el, hogy a bántalmazás megfélemlítő hatása miatt a legtöbb bántalmazott nő tipikusan „jó feleség”, mivel azt hiszi, hogy ezzel megelőzheti a további verést. Mindent elkövet, hogy partnere meg legyen elégedve vele.


5. „A nők nem bánják, ha néha elverik őket. Az asszony sorsa az alávetettség.”

6. „Sok nő azért választ erőszakos partnert, mert gyerekkorában is ezt látta és csak így érzi biztonságban magát.”


A nők nem választják önként a fájdalmat és a szenvedést – éppúgy, ahogyan a férfiak sem. (...)


12. „A férfinak az a dolga, hogy rendet tartson a családjában. Ha kell, akár erőszakkal is.”

13. „Ha egy férfi munkanélküli, néha szüksége van arra, hogy odacsapjon. Csak így tud megszabadulni a frusztrációjától.”

14. „A férfiak sokat dolgoznak, és csak a munkahelyi feszültségüket vezetik le az erőszakos viselkedésükkel.”

15. „Nem árt a gyerekeknek, ha látják, hogy az apjuk az úr a házban. Legalább megtanulják, milyen a férfias viselkedés.”


A bántalmazás számos fajtája szabálysértést vagy bűncselekményt valósít meg, és a legalapvetőbb emberi jogokat sérti meg. Senkinek sincs joga egy másik emberrel szemben erőszakkal érvényesíteni az akaratát. Az erőszakot semmilyen családi szereposztás, személyes vérmérséklet, társadalmi szerep vagy külső probléma nem indokolja.

Az erőszak újratermeli önmagát: a gyerek, aki erőszakos otthoni viselkedésmintákat sajátított el, e mintákat nagy eséllyel továbbviszi, és saját kapcsolataiban is alkalmazni fogja. Az erőszakos családban felnövő gyerek egyúttal azt a hierarchián alapuló értékrendszert is magával viszi, amely szerint a férfinak előjoga az erőszak.

2014. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!