Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan pasi, aki okos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi, aki okos, művelt (lehetőleg diplomás vagy egyetemista) és kedves is, hűséges is, de nem érdekli a "romantika"?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, hogy ne akarjon virágot meg kis ajándékokat adni, meg nem becézget, meg ne akarjon velem "összebújni a csillagos ég alatt", meg órákon át úgy ölelgetni, hogy semmi értelmeset nem csinálunk, meg virágszirmok, meg ne mondjon ilyen hülye bókokat, meg na értitek...

Ez nem társkereső hirdetés! Arra lennék kíváncsi, hogy ismertek-e ilyen embert. Mert én ilyen pasival még nem találkoztam...


2010. jún. 14. 14:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
sztem nincs.. én is ilyet keresek, azzal a különbséggel, h olyan pasit, akit érdekel a romantika..
2010. jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

én ilyen vagyok. :)

jogásznak tanulok, és bár nem vagyok olyan teljesen mint amilyet leírtál.. de sosem adtam még virágot, és ajándékot is csak alkalmakkor.. a többi nnálas cucc sem az erősségem :)

2010. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

szintén

jó, hogy vannak ilyen lányok :)

2010. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Most készülök fősulira és én is ilyen vagyok.
2010. jún. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A művelt és a diplomás nem egy és ugyanaz, ezt már megtapasztaltam :)

Én is ilyen lennék, habár a virágot azért néha veszek, de a becézgetéstől falra tudok mászni. Így belegondolva pont azt kaptam meg eddig, hogy nem vagyok elég romantikus, de hát ez van... az emberek különböznek :)

2010. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Elég furi egy csaj lehetsz,ha nem érdekel a romantika...Én nem lennék a barátod,pedig fősulit végeztem...
2010. jún. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én olyat,akit érdekel a romantika tudok.Nem sokat csak egyet.Viszont ő nem hűséges,mert a felesége pont úgy mint te,nem nagyon küzd a romantikáért,és ezt keresi más nőknél a szeretet.

Én a s*ggemet a földhöz verném annyira jó pasi,értelmes,érzelmes,és tud hűséges is lenni.Szóval nem értem én az embereket.

2010. jún. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ismerek bizony, de nem lett belőle semmi. Pont ezt miatt az "érzéketlensége" miatt. Én sem szeretem ha jajj babuciznak, meg elmondják napjában 100-szor két hét után, hogy én vagyok életük értelme de viszont néha úgy jó semmit csinálni azzal akit szeretsz és nézni a csillagokat:)


De a kérdésre válaszolva létezik.

2010. jún. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
basszus a cipője mérete csak 43as lehet?
2010. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én egyik barátnőmet sem becézgettem, szal létezik... néha-néha jól esik a romantika, de nem szoktam túlzásokba esni. Az élet nem egy Disney film...

21/F

2010. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!