Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért irigyek azok a nők,...

Miért irigyek azok a nők, akik nem tudnak főzni?

Figyelt kérdés

Tehát nem,hogy nem tudnak, hanem nem akarnak.

Többször is hallottam ismerõs hölgyektõl , hogy szivesen készülnek a vendégfogadásra.

Altalában dicsérik a férjek a finomságokat.Viszont a kedves nõitársaknak ez rosszul esik, csak fintorog.


2014. aug. 14. 15:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Mert lusták nekikezdeni főzni és ilyenkor azt hangsúlyozzák hogy ez nem fontos ők éttermbe mennek.
2014. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%

3 mondat, de legalább 3-szor el kellett olvasnom, hogy tudjam most ki mit csinál.


Miért irigyek? Mert nyilván mást dicsérnek épp a férjeik.

2014. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%
Mivan? egy szót se értek.
2014. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
42%
A főzéshez csak olvasni kell tudni, mindenki tud főzni...
2014. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%

De ha jól értelmezem:

Hát gondolom tudják, hogy nem helyes, hogy nem főznek, és mikor a férjük mást dicsér, az nem esik jól , de annyira nem háziasak, hogy főzzenek.

2014. aug. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
Talán a férjük folyton b**ogatja őket emiatt. Amikor meg másokat kezdenek el dicsérni, azt is b**ogatásnak, bosszantásnak veszik, ami lehet hogy szándékos de az is lehet, hogy nem az.
2014. aug. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
20%

Istenem már megint egy ilyen provokatív kérdés...


Nem lesz attól senki tökéletes, hogy tud főzni. Hány nő van ezen az oldalon, aki "tud főzni", és a férje mégis csak szidja és egy kedves szava sincs rá, főleg nem a főztjére? Hány olyan magyar háztartás van, ahol a háziasszony megrekedt a töltöttkáposzta-rántotthús-húsleves szentháromságnál, mindent zsírban úszva és szarul készít el, pörköltet főzelékkel esznek?


Ha tényleg belenéznénk az emberek főzési szokásaiba, csodálkoznék, ha az emberek 10%-ára rá lehetne mondani, hogy tényleg tud főzni, és nem csak kényszerből odahány valamit, vagy csak csinálja nagy lelkesen, de szarul.


Őszintén szólva imádok főzni, de magasról fosok rá, hogy más szeret-e vagy sem, szokott-e vagy sem. De többre becsülöm azt, aki bevallja, hogy nem szeret, inkább rendel, mint azt, aki megfőz egy nap 5 féle zsíros ősmagyar egészségtelen kaját, és akkor büszke magára...holott csak a saját és a gyermekei szervezetének is rosszat tett.

2014. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
12%

Hogy micsoda? Én sem értem, el kellett háromszor olvasnom. Szóval ha te fogadsz vendéget, akkor a nem főző barátnőid férjei megdícsérik a te főztödet, amire a feleségeik fintorognak?


Szóval, te azt mondod, hogy a férfiak jobban szeretik, ha a saját háztartásukban készül az étel, mint azt, amit étteremben esznek? Szerintem nincs így.


Főzni mindenki tud, mi hétvégén főzünk (hétköznap étteremben eszik ki-ki a kollégáival), és nem nehéz, sőt...könnyű.


Nem lehet, hogy lenéznek emiatt és azért fintorognak? Hogy nem értik, hogy miért érdem valami, amit ők is tudnak, csak nem akarnak csinálni?

2014. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%

Előző:

Rengeteg nő tud főzni, normálisan is...Lehet nálatok ez nem divat és ezért így látod, de szerintem hülyeséget írsz.

2014. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem irigyli ezt. Alapból vendégségbe illik megdicsérni a kaját még akkor is ha nem ízlett.
2014. aug. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!