Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyok olyan mint egy...

Nem vagyok olyan mint egy átlagos fiatal, szerintetek is egy jó nagy s**r ember vagyok?

Figyelt kérdés
Kevés barát, ritkán járok bulizni, szóval nem azaz "átlagos" emberke vagyok.

2014. aug. 15. 21:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagy "egy jó nagy sz@r ember". Egyáltalán nem. (:

17/L

2014. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Azért a legtöbb ember nem így vélekedik... (amúgy a kinézetem sztem tök átlagos, szóval nem azért vagyok ilyen mert ronda vagyok, csak egyszerűen alacsonyabb fordulatszámon pörgök)
2014. aug. 20. 06:15
 13/25 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy :)

18L

2014. szept. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az alapján nem sokat tudunk meg rólad, hogy milyen ember vagy.
2014. szept. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Az tény hogy nem írtam magamról oldalakat, és igazad van de nem tudom h miket kellene kihangsúlyozzak magamról hogy érdemleges választ lehessen adni a kérdésemre.

Végülis eléggé anonim a helyzet de azért ennek ellenére sem osztanék meg szívesen nagyon magán jellegű dolgokat, bár lehet h nem is lenne szükséges most. Elgondolkodom ezen..

2014. szept. 21. 00:23
 16/25 anonim válasza:

Az elolvasottak alapján nagy gondolkodónak képzellek, én is az vagyok, és az átlagos dolgok kikészítenek,(pl munka, suli, érdektelen, médiaközpontú témák),

Viszont a saját dolgaim igencsak lekötnek. Barátaim nekem sincsenek, bulizni én sem szoktam, és sokáig gondoltam én is hogy velem van a baj...de nem a világ olyan amilyen, szép meg minden, madárcsiripp, meg napsütés, hófehér hó meg friss levegő és szerelem... de még is olyan zavarodott, hogy az ember nem igazán leli a helyét,ami engem már párszor tévútra vitt...

2014. szept. 21. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:

#16 Szóval kitartás! És légy büszke hogy te másmilyen vagy. Hetyegni meg elég azzal akivel akarsz, vagy akit még szeretsz is, nem a mennyiség számít :)

21/L

2014. szept. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Konkrétan semmit nem írtál le magadról, csak hogy nem jársz bulizni meg nem vagy egy hímringyó, ezek alapján nem lehet a személyedről semmilyen véleményt alkotni.
2014. szept. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

16,

Valamennyire jó érzés tudni h vannak rajtam kívül más emberek is akik majdnem ugyan olyanok, bár ettől sem nekem sem másoknak nem lesz jobb. Szívesen elbeszélgetnék veled de nem tudom... :D

17,

Igen, erre már írtam egykét gondolatot kicsit följebb, azóta sem tudom h mit írhatnék magamról vagy h érdemes-e..


Esetleg aki unatkozik és konkrétan kérdezne vmit ami szükséges neki a válaszhoz (merthogy szeretne írni valamit erre) akkor arra válaszolok. c:

2014. szept. 21. 17:39
 20/25 anonim válasza:

Engem az érdekel mostanság, milyen lenne az a világ amiben szívesen élnék :)

Gondolkodtál már ezen? A fantázia sem szab határt, hisz minden ami megtörténhet valahol épp meg is történik... Ez a legcsodásabb dolog, hogy amire vágysz valahol létezik, engem mindig felvidít. És te? Milyen az a világ amire vágysz?

Vagy amiben szívesen élnél?

2014. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!