Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyszerű átlagos 20 éves fiú...

Egyszerű átlagos 20 éves fiú vagyok mégsem találok magamnak senkit. Nincsenek nagy elvárásaim akkor mégis miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 10. 21:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
kép?
2013. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

nem küldök bocsi :)

így látatlanba idegennek főleg..:D

2013. nov. 10. 21:37
 3/19 anonim válasza:
Ne mindenkinek akarj kelleni, hanem egy valakinek.. És az az egy valaki, hogy mikor talál rád, sosem tudhatod! :)
2013. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
nem mindenkinek akarok kelleni, de már nem tudok mit tenni, hogy legyen valakim a magányba beleőrülök lassan. Semmivel sem helyettesíthető egy kapcsolat
2013. nov. 10. 21:44
 5/19 anonim ***** válasza:
Épp ez a gond, hogy egyszerű és átlagos vagy. Legyél különleges és bonyolult.
2013. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
de az meg már nem én vagyok... nem vagyok betokosodott vagy igénytelen de nem fogom magam szrrá gyúrni vagy páwa lenni h kelljek valakinek.. csak nem értem nincsenek már olyan lányok-nők akik az átlagos egyszerű embereket szeretik?
2013. nov. 10. 21:49
 7/19 anonim ***** válasza:
Tényleg egyszerű vagy.... mióta egyenlő a páwa meg a kigyúrt majom a különlegeset és a bonyolultat? Ezek pont az ellentétei. Egyszerűek.
2013. nov. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
különlegessel és bonyolulttal*
2013. nov. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 bumbi02 ***** válasza:
100%
Már nem azért, de még csak 20 éves vagy.... Ha majd 30 évesen is ugyanez lesz, hogy senkinek se kellesz, akkor parázz ezen... Én is 20 éves vagyok, nincs barátnőm, de hosszú az élet, és nem kezdek el depizni azért, mert nincs barátnőm....
2013. nov. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

a lányok nem szeretik az egyszerű és átlagos fiúkat. valamivel ki kell tűnnöd a többiek közül hogy érdekes lehess számukra. legyen ez humor, műveltség, intelligencia, egy sportág amiben tehetséges vagy.


nem is feltétlenül kell jól kinézni, vagy szénné gyúrni magad.

2013. nov. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!