Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember lennék?

Rossz ember lennék?

Figyelt kérdés

már nem szeretem azt a férfit akivel 2 évig együtt voltam és lelki ismeret furdalásom van,hogy már mást szeretek másra vágyom, mást kívánok...

ő még mindig halálosan szeret és rossz embernek érzem magam amiért szakítottam. önzőnek tartom magam amiért csak a saját vágyaimmal foglalkozom miközben másokat tönkreteszek lelkileg...

szerintetek?


2014. aug. 17. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Csinált valami olyat,vagy megcsalt?Munkakerülő lett?Talán iszik,vagy játékgépezik?

Mert ha rendes ember,akkor hogy van az,hogy 2 éve szeretted,most meg nem?

2014. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem hirtelen múlt el....fokozatosan elmúlt a szerelem és bele szerettem valaki másba. nem 40 éves vagyok hanem 22!!!
2014. aug. 17. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz ember! Akkor lennél az, ha maradtál volna valakivel, akit nem szeretsz, és megcsalnàd a háta mögött. Így mindketten megtalálhatjátok a boldogságotokat!
2014. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaj kislány!Azt hittem,hogy valmi komoly felnőtt dologról van szó.

Ne is törődj semmivel,így fog ez menni,amíg élsz! :)

2014. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 13 éve vagyok együtt életem szerelmével, ami nem jelenti egyáltalán azt, hogy fülig szerelmesek vagyunk egymásba és turbékolunk állandóan. Inkább hol én, hol ő bújósabb, és van, hogy simán bosszant a jelenléte, van olyan is, hogy szemmel láthatóan ő van így velem, de nem kell drámát csinálni az egészből. Megegyeztünk a legelején, hogy közös fejlődéstörténetünk lesz, tehát együtt maradunk és egyre jobbak leszünk benne. A tévét se hajítod ki, ha nincs aznap este semmi jó benne.
2014. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért lennél? :)

Az érzéseidet nem tudod irányítani, így történt és kész. Te megtetted amit tudtál, ahogy a 3-as mondta, akkor lettél volna "rossz ember" ha nem hagyod ott.

2014. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz ember vagy valószínüleg. Viszont azt el tudom képzelni esetleg -és ez egy 22 éves valakinél még könnyen lehet hogy így van- hogy esetleg azt gondolod, hogy az biztos nem az igazi, akivel esetleg már nem érzed azt egy idő után, amit a kapcsolatotok elején éreztél. Az a helyzet viszont, hogy az az érzés, amit talán hiányolni kezdessz, és egy újhoz mész érte, hogy megint érezhesd, az az érzés idővel mindíg is el fog múlni (bármennyire is fehér lovon herceg az aktuális új lovag esetleg), illetve megszelidül, és átalakul valami kevésbé forróvá, ami inkább mélyebb és melegséggel telibb, noha talán bizonyos értelemben kevésbé izgalmas, és sokkal inkább biztonságos hátteret és szeretetet adó, mintsem rózsaszín ködös, lázas együttléteket. Van akinek sok tapasztalatra van szüksége ahhoz, hogy rájöjjön erre a dologra végsősoron és meg tudjon állapodni. Nem tudom nálad ez e a helyzet valójában, de ezt azért mégis talán jó ha megjegyzed, ha eddig még nem jöttél rá.
2014. aug. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!