Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyám azt mondja túl vékony...

Anyám azt mondja túl vékony vagyok, szerintetek?

Figyelt kérdés
18 F 60 kg 173 cm

2014. aug. 19. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ennyi vagyok csak 3 cm-el és 3 évvel kevesebb.

Szerintem vékony vagy tehát ez nem véletlen.

2014. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát túl magas sem vagy, ahhoz nem tűnik vészesnek a 60 kiló, bár lehet hogy kéne rád több izom (mert hát inkább izom legyen rajtad mint zsír). De ezt így látatlanban nehéz megmondani.
2014. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja de úgy értem, hogy anorexiás nem vagyok, akkor sokkal kisebb lenne a súlyom nem? Mert 1-2 éve lefogytam, 4 éve még 80 kiló voltam és alacsonyabb is, aztán anyám most ajvékol, hogy ugye nem leszel anorexiás? Ilyenkor a falra tudnék mászni...
2014. aug. 20. 00:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok és 67kg. Nekem is azt mondják, hogy egyek többet. Én meg azt mondom, hogy foglalkozzanak a saját életükkel.
2014. aug. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak vékony testalkatú emberek. Nem feltétlenül azért nyom keveset valaki, mert egészségügyi problémái vannak, lehet, hogy azért, mert nem olyan vastagok a csontjai, vagy nincs akkora izomtömege.

Figyeld a testalkatot:

[link]

Az első ugyanaz, mint a második, csak az elsőn nincsen sok zsír. Viszont nem izmos. Ilyen az alaptestalkata. Az izom egyébként nehezebb, minta a zsír. [link]


Most ez nagy összevisszaságnak tűnhet, de ezzel csak arra akarok kilyukadni, hogy a testsúlyt nem csak a kövérség-soványság határozza meg, hanem az izomtömeg, és az öröklött testalkat is.

2014. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!