Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a pontatlan...

Mi a véleményetek a pontatlan emberekről?

Figyelt kérdés
Például egy interjú során megbeszéltek egy pontos időpontot, természetesen a felvételiző óramű pontossággal bír de az interjúztatók 25-60 perceket késnek róla átlagban.Én úgy tudtam, hogy a pontosság a másik ember tisztelete is, nem csak neveltetés, vagy ez most valamilyen divat? Az üzleti életben egy ilyen késés egyenlő az üzlet sikertelenségével és elvesztésével is. Hiszen ki akarna bármilyen szerződést egy olyan emberrel aki egy időpontot képtelen betartani. Vagy én látom rosszúl?
2014. aug. 21. 11:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

9-es: nem teheti meg. Pont hogy neki kéne erre odafigyelni, és nem az interjúztatottnak. Milyen "főnök" az ilyen? Semmilyen. Muszáj melós, nem több, nem kevesebb. Aki egy komoly üzletkötésnél esélytelen ilyen hozzáállással.


Azért én a munkáltatók helyébe pár próba-interjúztatást kieszközölnék, hogy lássam a dolgozóm mennyire képvisel normálisan.

2014. aug. 21. 15:30
 12/14 anonim ***** válasza:

Ilyenkor azért is "szoktak" késni, hogy nehogy azt érezd te vagy itt a főcsávó, amiért megjelentél.


De amúgy nekem negyed óra késés az ami még belefér. Ha többet késik, én otthagyom barátaimat, akárkit. Ha nem tud legalább ideszólni, hogy "figyelj már, lerobbant a kocsim/elütött egy busz/rámesett egy meteor/elrabolt egy orosz kém/kővé dermesztett Tom Denem/megmentettem egy kiscicát aki a fán ragadt" vagy akármi, akkor felejtsen el.

2014. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nekem van egy barátnőm, akinek szokása a késés. néha én is elkések, mert mindenkivel megesik néha, ez bele is fér. de az, hogy minden alkalommal késsen valaki 10 percnéltöbbet(néha 5 perc várakozástól is kaparom a falat...), az nekem sok.
2014. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
#12: Sok barátod lehet..
2015. ápr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!