Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről, akik felsőbrendünek érzik magukat másoknál?

Figyelt kérdés
2014. aug. 21. 23:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A felsőbbrendűségi hajlam mindnyájunkban bennünk van, mindenkinek fejébe tud szállni, ha valamiben látványosan élen jár, de ezt egy normális ember megtanulja kontrollálni, és visszafogja az egóját. Ha nem így tesz, az elítélendő, de van hogy csak ideiglenesen feledkezik el magáról. Az igazán beteg emberek erre egyáltalán nem, vagy csak nagyon rövid időre képesek, és folyton dolgozik bennük a kivagyiság.
2014. aug. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

8.


Igen, elírtam.

2014. aug. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, szokta-e az apósod testvére kifejezni az önutálatát, amikor négy fal között a legközelebbi hozzátartozójával van, erről nem tudsz valamit? Mert állítólag az ilyen betegek csak kifelé mutatják magukat nagy embernek, valójában gyűlölik saját magukat.
2014. aug. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Arról nem tudok semmit, én eddig egy év alatt egyszer találkoztam vele, de úgy vagyok vele hogy elég is volt.
2014. aug. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!