Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó életmód ha fogyni szeretnék?

Jó életmód ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés
7 körül pirítós reggeli, 9 körüll péksüti, 13:00-14:00 között menzán eszek, 3 körül alma, vagy valami kis uzsonna, 18:00-ig pedig valami vacsora: fél sajtoskifli, pirítós. Reggel, suli után, 19:00 körül és este 20-40 ffelülés. Naponta kb negyed óra helybenfutás. Van egy kutyank azzal sétálok hatente 2x 3 km-t. Napi 2 litert iszok: kb 2 pohár tea, a többi általában víz (szénsavas). Suliba és suliból is gyalog járok: 1,5 km (napi 3 km). Azt szeretném tudni, hogy ezzel várható-e valami változás. 163 cm/55 kg vagyok. Lány

2013. márc. 18. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Pokolian rosszul eszel. Szénhidrát szénhidrát hátán, mindig, többnyire a rossz fajtából, ami nem tesz jót az egészségednek sem, nemhogy a fogyásnak. Mi van a zöldségekkel, magokkal? Ha a vacsora után még edzel, miért nem eszel utána egy könnyed kis fehérjés ételt, pl. rántottát zöldségekkel? A helybenfutás nem tudom, mire jó, a felülések is elég egyoldalúak, a többi izmoddal mi lesz? A vízbevitel jó.
2013. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Helybenfutás a vádlinak. De este már nem jó enni nem? A magok meeg nagyon sok zsírt adnak. Te mit javasolsz?
2013. márc. 18. 16:23
 3/6 anonim ***** válasza:
nem vagyok szakértő de azt tudom hogy ilyen étrenddel nemhogy fogyni nem fogsz de hosszútávon még hízhatsz is
2013. márc. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A reggeli, a tízórai, a vacsora rossz. Reggel legyen joghurt zabpehellyel, vagy felvágott zöldségekkel. Tízóraira gyümölcs kellene. A vacsi legyen hatkor, vagy később, ha későn fekszel, mert a 6 után nem evés jótékony hatása hazugság. Vacsorára húst egyél zöldségekkel.
2013. márc. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Értem, vádli és hasizom, de több izomcsoport van ám... A futás pedig terheli az ízületeket és a helybenfutás unalmas is. Annyi jobb gyakorlat van.


Igen, van bennük zsír, sok :) Ez jó, az esszenciális zsírsavak kellenek s könnyebben jóllaksz velük, mint nélkülük. Nyilván kis mennyiségben kell enni az olajos magvakat. De a zsírtól félsz, miközben folyton péksütizel?

2013. márc. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez pocsék. Ne haragudj meg érte, de ez az igazság.

Pirítós, péksütemény, délután gyümölcs, estére sajtos kifli vagy pirítós? Ez mind a kukába való, nincs bennük semmi más csak üres, felesleges kalória.

Reggel egyél egy jó kis tojás rántottát sok zöldséggel. 9-kor egyél egy almát, uzsonnára egy marék mandulát, kesudiót vagy pisztáciát. Estére pedig sovány húst sok zöldséggel. Bőven elég lesz az a szénhidrát mennyiség amit a menzán fogsz elfogyasztani nap mint nap.

A felüléseket hagyd el, semmi értelme nincs. Inkább heti 3 alkalommal csinálj végig egy teljes test programot (Béres Alexandrának és Rubint Rékának is vannak jó alakformálói).

2013. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!