Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az, hogy ha nagyon...

Miert van az, hogy ha nagyon varok valamit es vege lesz akkor szomoru vagyok?

Figyelt kérdés

Igy van ez pl. A nyaralasokkal,a kedvenc unnepeimmel, vagy csak egy talalkozo valakivel, akit ritkan latok ... Nagyon varom, hogy eljojjom az a napde mindig arra is gondolok,hogy igy kozelebb vagyok a vegehez is. Es ha vege napokig magamba fordulok, csak ulok, nezel ki a fejembol es azon gondolkodok, hogy milyen jo volt, meg az is mikor meg csak vartam azt a napot. Nem, hogy orilnek, hogy megtortent...Sirok,mert vege lett. Es ez nemnormalis. Miert vanez? Mot tegyek ellene?

15L


2014. aug. 31. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Mer mindennél jobban várod,és emiatt szomorú vagy hogy vége

Igazából nem tudom mit kéne tenned,próbálj arra gondolni hogy "de jó hogy megtörtént"

2014. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Probalok, de mindig arra jutok, hogy szivesen ujrakezdenem elorol.

Akkor is megtortenne

2014. aug. 31. 12:32
 3/6 anonim válasza:
Mindig van mit varni!:-)En is ilyen voltam/vagyok. Mostanaban azt csinalom, hogy tudatosan arra kenyszeritem magam, hogy ne azon szomorkodjak, ami elmult, hanem varjam a kovetkezo "jo" dolgot! Nalad pl az oszi szunetet, vagy a szulinapodat, ha mostanaban lesz... De en mar a Karacsonyra is keszulodok fejben, tervezgetek es ez jo erzessel tolt el!:-) Elotte meg lesz a lanyom szulinapja oktoberben, arra is keszulok.
2014. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is most már az őszi szünetre készülök. Csak ezért nem szeretem a jó dolgokat, mert ha vége akkor meg olyan szomorú vagyok.
2014. aug. 31. 13:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is pontosan ilyen vagyok.

Fél éve vártam a Sziget fesztivált. Esküszöm inkább mennék vissza oda, amikor még vártam rá, mert ez a hangulat így elég gyász. :/

2014. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen!! Jobban szeretek varni komolyan..
2014. aug. 31. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!